پارچه سایبان Dickson

پارچه سایبان دیکسون

بیست سال پیش، دیکسون خود را به عنوان مرجع نهایی در صنعت پارچه سایبان تاسیس کرد. امروزه ما همچنین به عنوان تولید کننده پیشرو پارچه سایبان دیکسون , پارچه برزنت, پارچه سقف و پارچه پی وی سی ، پارچه برزنت ، پارچه ترانزیت ، آلاچیق پارچه ای ، پارچه کانتینری ، سازه چادری ، سازه غشایی در جهان از پارچه های صنعتی برای بهبود و حفاظت از خانه شناخته شده است، با حضور قوی در بازارهای مختلف از جمله حفاظت از خورشید، مبلمان داخلی در فضای باز و دریایی می باشد.
منسوجات نوآورانه برای جهان شما. پنج کلمه که به قدرت ما از نوآوری و دسترسی جهانی می گویند. نوآوری در منسوجات، چیزی است که ما را به تسخیر بازارهای آینده و ملاقات با چالش بهبود فضای زندگی مردم می پردازد.
در سال 1998 Dickson-Constant® به گروه آمریکایی Glen Raven® پیوست. اتحاد بین این دو تن از رهبران صنایع نساجی در فضای باز، Dickson® را برای ایجاد یک نام واقعی برای خود، تأسیس نمود و نام تجاری آن به عنوان مرجع برای پارچه سایبان با کیفیت بالا بود.
امروز تولید کننده بیش از 25 میلیون متر مربع پارچه سایبان در کارخانه خود در شمال فرانسه تولید می کند. تیم سبک، بافندگان، فرآیندهای تصفیه، محموله نمونه و اتاق نمایش ... کل زنجیره خلاقانه و تولید کاملا یکپارچه برای ارائه خدمات سفارشی برای مشتریان و خرید مشاوران در سراسر جهان است. بزرگترین نام ها در دکوراسیون و طراحی در فضای باز و همچنین رستوران های معتبر و هتل ها، Dickson® را انتخاب کرده اند که بهترین انتخاب آنها برای پارچه های در فضای باز است.

سوالی درباره Dickson دارید ؟