چگونگی طراحی سازه پارچه ای

ساخت سوله گلخانه با سازه چادری
ساخت سوله گلخانه با سازه چادری
23 خرداد 1403
ایجاد محل بازی کودکان با سازه چادری
ایجاد محل بازی کودکان با سازه چادری
24 خرداد 1403
نمایش همه

چگونگی طراحی سازه پارچه ای

چگونگی طراحی سازه پارچه ای - سازه غشایی

چگونگی طراحی سازه پارچه ای - سازه غشایی

چگونگی طراحی سازه پارچه ای

چگونگی طراحی سازه پارچه ای با استفاده از ایده های نوین و با ابتکار های جدید معماران انجام می شود. اکثر معماران و طراحان با استفاده از طراحی های مبتکری که در نظر دارند می توانند بهترین معماری را در محیط ایجاد کنند.  در ادامه نحوه ی طراحی سازه پارچه ای را با هم مطالعه میکنیم.

اولین مرحله طراحی سازه پارچه ای : شناسایی چالش محیط

اولین قدم در طراحی سازه پارچه ای این است که از محیط الهام بگیرید و برای طراحی اقدام کنید. برخی از ایده هایی که بیشتر معماران در نظر می گیرند شامل :

کاهش مصرف انرژی :

طراحان و معماران بر این باورند که با طراحی سازه پارچه ای مصرف انرژی را به پایین ترین حد می رسانند و سایه ای را برای محیط ایجاد می کنند. امروزه بیشتر افراد با شکل دادن به سازه پارچه ای می توانند بهترین طرح را ایجاد کنند.

در نظر گرفتن طراحی فضا :

برای طراحی فضای منحصر به فرد و ایجاد فضایی جذاب می توانید با طراحی سازه پارچه ای محیط مورد نظرتان را جذاب تر کنید. بیشتر فضاهای عمومی را اگر دیده باشید از این سازه به عنوان تزئین و ایجاد سایه استفاده می کنند.

به عنوان مثال پارک آب و آتش را اگر دیده باشید از این سازه به عنوان ایجاد سایه و محلی که افراد بتوانند در آن جا جشن برگزار کنند در نظر گرفته اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را مطالعه کنید :

کاربردهای سازه چادری

نکات جالب درباره ی پارچه کانتینری که نمی دانید

چگونگی طراحی سازه پارچه ای - پارچه دیکسون

دومین مرحله طراحی سازه چادری : ایده گرفتن

دومین قدم در طراحی سازه پارچه ای این است که باید معماران در نظر بگیرند تا یک چشم انداز منحصر به فردی را ایجاد کنند و برای تزئین محیط باید ایده های لازم را داشته باشید تا یک محیط جذابی را ایجاد کنند.

  برزنت نسوز

طراحان باید در نظر بگیرند که چه کسانی از سازه پارچه ای استفاده می کنند و با توجه به محدودیت های موجود باید طرح خود را در نظر گرفته و پیاده سازی کنند.

اکثر طراحان برای طراحی سازه پارچه ای از محیط الهام گرفته و طرح های خلاقانه ای را ایجاد می کنند .اگر در نظر دارید یک طرح جذاب را برای محیط در نظر بگیرید می توانید از سازه پارچه ای استفاده کنید ، این نوع سازه هم از نظر کیفیت مرغوبیت دارد هم اینکه می تواند از ورود نور و گرما به داخل محیط جلوگیری کند.

سومین مرحله در طراحی سازه چادری تماس با متخصص

برای اینکه محیطی را با سازه چادری تزئین کنید لازمه اش این است که طراحی سازه چادری منحصربفرد باشد که نیاز است تا یک معمار این کار را برای شما انجام دهد.وقتی از یک متخصص بخواهید سازه غشایی را با توجه به دکوراسیون و شرایط محیط تزئین کنند.

بهتر است در این زمینه دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید از تجربیات آنها استفاده کنید و اینکه بهترین پارچه برزنت ، پارچه پی وی سی با توجه به چالش هایی که در آن محیط وجود دارد مثل تابش شدید آفتاب در فصل گرما ، بارش شدید باران و برف در فصول سرما را باید در نظر بگیرند.

اگر نیاز به یک متخصص دارید به شما پیشنهاد میکنیم از متخصصین دیکسون نسبت به طراحی سازه پارچه ای ، سازه چادری و… کمک بگیرید . افراد متخصص ما بهترین ها را برای شما در نظر می گیرند.

  سازه چادری پارک آب و آتش تهران

پیشنهاد مطالعه :

دلایل انتخاب پارچه ترانزیتی

چرا آلاچیق پارچه ای بخریم؟

چگونگی طراحی سازه پارچه ای
بهترین سازه چادری را از دیکسون تهیه کنید!

جهت داشتن بهترین طراحی سازه پارچه ای مدرن که تکراری نباشد می توانید با دیکسون در ارتباط باشید.

شرکت دیکسون با ارائه بهترین پارچه برزنت ، پارچه PVC با بهترین متریال و بهترین کیفیت تضمین می کند که شما بهترین سازه پارچه ای را از نظر کیفیت داشته باشید.

اگر به دنبال کیفیت به همراه کمیت بودید پیشنهاد ما به شما انتخاب شرکت دیکسون است ، شرکت ما در نظر دارد بهترین طراحی سازه پارچه ای را به شما ارائه دهد و شما را از نظر کیفیت و کمیت محصولات راضی نگه دارد.

برای تماس با ما و استعلام قیمت سازه پارچه ای در مدل های متنوع می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.