تجربه زیبایی با سازه کششی

خرید پارچه سقف برای ویلا
خرید پارچه سقف برای ویلا
7 آذر 1400
خرید آلاچیق پارچه ای از بهترین فروشگاه ها
خرید آلاچیق پارچه ای از بهترین فروشگاه ها
9 آذر 1400
نمایش همه

تجربه زیبایی با سازه کششی

زیبایی با سازه کششی

زیبایی با سازه کششی

در این مقاله قصد داریم تا تجربه زیبایی با سازه کششی را برای انواع مکان ها بررسی کنیم. همانطور که می دانید سازه کششی در انواع مختلفی تولید می شود و مهم ترنی نقش آنها پوشاندن سقف و زیبا نشان دادن محیط است.

در گذشته انسان ها از سازه های کششی به عنوان محلی برای زندگی استفاده می کردند اما به مرور با پیشرفت در زندگی انسان ها و ساخت خانه ها از این سازه ها استفاده های دیگری می شد.

از سازه کششی برای دکوراسیون چه مکان هایی استفاده می شود؟

انواع مختلفی از سازه های کششی وجود دارد و تنوع در انها باعث شدهه تا درا کثر کسب و کار ها از ان استفاده کنند. از انواع سازه کششی برای برپایی چادر در آمفی تئاتر ها استفاده می کنند تا این سازه بینندگان را مشتاق برای بازدید از تئاتر کند.

همچنین این سازه ها به علت زیبایی خاصی که دارند در اکثر کافه ها، رستوران ها، بوستان ها و… استفاده می شود. برای مثال استفاده از سازه کششی در رستوران ها باعث بزرگتر نشان دادن و همچنین ایجاد فضای بیشتر برای رستوران شده  وعلاوه بر ان مشتریان را جذب خود می کند.

اگر علاقه مند هستید کاربرد های دیگر سازه کششی را مطالعه نمایید مطلب کاربرد های پارچه سازه کششی را به شما پینشنهاد می کنیم.

سازه کششی چگونه باعث زیبایی محیط می شود؟

سازه های کششی در مدل های مختلفی ساخته می شوند. تنوع در مدل های سازه کششی باعث شده تا این سازه پارچه ای باعث زیبایی مکان ها شود. مدل های سازه کششی عبارتند از:

  سازه کششی ایست بازرسی امنیتی

1- زین اسبی: ساختار این سازه کششی به این صورت است که دو گوشه ی ان به سمت بالا و دو گوشه ی دیگر به سمت پایین هستند و فرمی شبیه به زین اسب دارند.

2- خیمه: از مدل های خیمه مانند سازه کششی بیشتر عشایر و کوچ نشینان کشورمان استفاده می کنند.

3- آرک: سازه های کششی آرک ساختاری شبیه به مدل زین اسبی این سازه دارند.

می توانید هر کدام از این مدل ها را با توجه به سلیقه و کسب و کار خود انتخاب کرده تا زیبایی دکوراسیون خود را چندین برابر کنید.

نحوه دوخت سازه کششی

به علت تنوع موجود در سازه کششی روش های مختلفی برای دوخت این پارچه استفاده می شود تا بتواند برای همیشه زیبایی را در مکان مورد نظر شما ایجاد می کند و سالیان زیادی در کنار رستوران، ورودی ویلا، هتل و… شما بماند.

بنابراین دوخت این سازه ها باید با پارچه های با کیفیت انجام شود و اتصال سازه های آنها به گونه ای باشد که کشش و تنش پارچه ی آن را در تمام قسمت های آن تقسیم شود.

سازه های کششی به علت اینکه به عنوان سقف یا پناهگاه استفاده می شوند باید بسیار مقاوم باشند. به همین علت باید برای دوخت این سازه ها از پارچه های ضد آب و ضد حریق استفاده نمود تا بتوان در تمام فصول سال از آن استفاده کرد.

بنابراین بهترین پارچه برای دوخت این سازه ها پارچه برزنت می باشد. این پارچه ی مقاوم در فصول سرد از شما در برابر تگرگ و باران محافظت کرده و همچنین در فصل تابستان در اثر نور خوشید رنگ خود را از دست نمی دهد.

  مرکز فروش پارچه کانتینری

پیشنهاد برای مطالعه:

همه چیز درباره پارچه سازه کششی

زیبایی با سازه کششی-سازه کششی
مزایای سازه کششی در زیبایی محیط

با نصب سازه کششی در تمامی محیط ها مخصوصا فضاهای باز می توان سایه ای تشکیل داد تا علاوه بر ایجاد زیبایی در تابستان به مکانی به دور از نور خورشید تبدیل شود.

در واقع با داشتن سازه های کششی می توان شرایط دمایی را به راحتی برای خود تنظیم نمود. علاوه بر فصل تابستان در فصل زمستان نیز به عنوان برای ما مورد استفاده هستند.

از دیگر مزایای سازه های کششی می توان جذب مشتریان برای فروشگاه ها را نام برد به طوری که بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای و رستوران ابتدا از این سازه برای زیبا سازی محیط استفاده می کردند اما بعد ها متوجه شدند این سازه ها باعث افزایش فروش آنها شده است.

همچنین می توانید چراغ هایی را روی این سازه ها نصب نمایید تا در شب زیبایی خیره کننده ای به محیط شما ببخشد و همگان را جذب مکان مورد نظر شما کند.

زیبایی با سازه کششی-خرید سازه کششی
سخن پایانی

در این مقاله قصد داشتیم تا زیبایی با سازه کششی را برای شما بیان کنیم تا با استفاده از آن بتوانید بر تعداد مشتریان خود  روز به روز بیفزایید.

فروشگاه دیکسون بهترین سازه های کششی، سازه چادری و… را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه می کند تا با استفاده از آنها بر زیبایی مکان مورد نظر خود بیفزایید.