سازه کششی ایست بازرسی امنیتی

نصب پارچه سقف در ساحل
نصب پارچه سقف در ساحل
14 آذر 1400
پارچه شمعی برزنت براق و کاربرد آن در صنایع
پارچه شمعی برزنت براق و کاربرد آن در صنایع
18 آذر 1400
نمایش همه

سازه کششی ایست بازرسی امنیتی

سازه کششی ایست بازرسی امنیتی

سازه کششی ایست بازرسی امنیتی

همانطور که در گذشته خدمتتان گفتیم سازه های کششی کاربرد های فراوانی زیادی دارند و در اکثر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه می خواهیم کاربرد سازه کششی ایست بازرسی امنیتی را با یکدیگر بررسی کنیم.

در ادامه با فروشگاه دیکسون همراه باشید تا به شما بگوییم این سازه های متنوع و کاربردی چه مزیت های بسیاری برای ایست بازرسی ها دارند.

سازه های کششی چه مزایایی برای ایست بازرسی دارند؟

اکثر ما ایست های بازرسی امنیتی را مشاهده کرده ایم که معمولا ماموران در زیر سازه های چادری یا پارچه ای ایستاده اند و امنیت کشور ما را فراهم می کنند.

سازه های کششی نوعی ساختمان از پارچه و فلز هستند که به عنوان مکانی امن برای ماموران امنیتی در ایست بازرسی به به حساب می آیند.

با توجه به اینکه ماموران ایست بازرسی همه روزه و در تمام روزهای سال وظیفه ی محافظت از امینت مار ا بر عهده دارند باید برای آنها فضا یا به اصطلاح پناهگاهی مانند ساختمان درست کرد تا در تمام فصول سال و مهم تر از همه فصول زمستان راحتی کامل را داشته باشند.

در فصول زمستان ممکن است بارش برف و باران برای ایست های بازرسی و ماموران آزار دهنده باشد. به همین علت با ساخت انواع سازه کششی برای آنها محیطی را فراهم می کنیم تا ایمن باشند.

ویژگی های سازه های کششی ایست بازرسی

سازه کششی ویژگی های منحصر به فردی دارد که این ویژگی ها باعث شده تا از آنها بتوان در ساخت ایست های بازرسی امنیتی استفاده نمود. این ویژگی ها عبارتند از:

  خرید چادر کانتینری عمده و جزئی

1- نصب سریع سازه های کششی: سازه های کششی نصبی بسیار آسان دارند و نصب و پیاده سازیآن نسبت به سازه های بتنی سریع تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

2- ضد آب بودن: این سازه ها را از پارچه هایی با کیفیت مانند پارچه برزنت تولید می کنند تا ضد آب باشند و در اثر بارش برف و باران آسیبی نبینند.

3- وزن سبک: وزن سازه های کششی نسبت به سازه های بتنی بسیار سبک تر بوده د رنتیجه سازه یا ساختمانی سبک و کم وزن خواهیم داشت. سبکی وزن این سازه ها باعث می شود تا نصب آنها را نیز آسان کند.

دیگر ویژگی های سازه های کششی

از دیگر ویژگی های این سازه های محبوب که برای ساخت ایست های بازرسی امنیتی به کار برده می شوند. می توان قابلیت جابجایی سازه های کششی ایست بازرسی را نام برد.

با توجه به اینکه در هنگام نصب و برپاسازی این سازه کششی ایست بازرسی نیاز به پی ریزی نیست بنابراین می توان در صورت نیاز آن را جابجا کرد و در مکانی دیگر نصب نمود.

این قابلیت سازه های کششی بر هزینه های ما نیز تاثیر دارد زیرا باعث می شود تا هزینه ی اضافی برای ساخت سازه ای دیگر نپردازیم و تنهابا یک بار هزینه کردن، از همان سازه کششی برای همیشه استفاده کنیم.

اگر علاقه مند هستید تا دیگر کاربرد های سازه کششی را بدانید پیشنهاد می کنیم مطلب کاربرد های پارچه سازه کششی را مطالعه نمایید.

آیا می توان سازه کششی را در ایست های بازرسی دیگر استفاده نمود؟

ایست های بازرسی امنیتی مخصوصا انها یی که در جاده ها هستند همیشه در یک مکان نمی مانند بلکه امکان دارد مکان خود را تغییر دهند و به قیمتی دیگر از خیابان یا جاده بایستند. بنابراین امکان دارد این سوال برایتان پیش آید که آیا می توان سازه کششی ایست بازرسی ها را به مکانی دیگر منتقل نمود؟

  کاربرد پارچه سازه کششی

د رپاسخ به این سوال باید به شما بگوییم بله. متریال به کار رفته در سازه چادری و سازه کششی قابل بازیافت می باشند. بنابراین قابلیت جابجایی نیز دارند. بنابراین امکان استفاده مجدد از آنها در مکانی دیگر ممکن است.

پیشنهاد برای مطالعه:

نقش سازه کششی در روشنایی شب

آیا می توان سازه کششی را در ایست های بازرسی دیگر استفاده نمود؟
روشنایی ایست های بازرسی در شب با سازه کششی

انواع سازه کششی علاوه بر حفظ امنیت ماموران ایست بازرسی می توانند در شب نیز به آنها کمک کنند. با نصب چراغ های LED درون سازه های کششی می توان نورپزدازی عالی را در شب تجربه کرد.

در واقع این سازه ها با نورپردازی مخفی که دارند یک سازه حرفه ای برای ایست بازرسی به حساب می آیند. این کار می تواند امنیت ماموران را در شب چندین برابر کند.

خرید سازه کششی برای ایست بازرسی

شما می توانید انواع سازه کششی ایست بازرسی امنیتی را از فروشگاه دیکسون با بالاترین کیفیت دریافت کنید تا امنیت ماموران ایست بازرسی را برای همیشه فراهم آورید.

فروشگاه دیکسون بهترین سازه های کششی، سازه چادری و… را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه می کند تا با استفاده از آنها بر زیبایی مکان مورد نظر خود بیفزایید.