سازه چادری پارک آب و آتش تهران

پارچه برزنت پارچه برزنت ضد حریق بخریم؟ضد حریق بخریم؟
پارچه برزنت ضد حریق بخریم؟
4 بهمن 1400
طراحی پارچه سقف با جدیدترین تکنولوژی
طراحی پارچه سقف با جدیدترین تکنولوژی
6 بهمن 1400
نمایش همه

سازه چادری پارک آب و آتش تهران

سازه چادری پارک آب و آتش تهران

سازه چادری پارک آب و آتش تهران

پارک آب و آتش یکی از بهترین و بزرگ ترین مجموعه های تفریحی تهران است که در اراضی عباس آباد واقع شده و در مرکز پایتخت قرار دارد. سازه چادری پارک آب و آتش در واقع بوستان حضرت ابراهیم نام دارد و نامگذاری آن به این اسم به دلیل وجود برج های آتش و فواره های آب درون آن است.

این فواره های آب و آتش، سالن آمفی تئاتر و سازه پارچه ای جذاب، این بوستان را به یکی از بهترین پارک های تهران تبدیل کرده اند.

سازه چادری آمفی تئاتر آب و آتش

امروزه طراحی سالن آمفی تئاتر روباز دغدغه ی بسیاری از دانشجویان و طراحان شده است و مستلزم درک روابط پیچیده ای می باشد. طراحی چنین سالنی نیازمند رعایت ضوابط و استاندارد های خاصی است که شاید همه ی این اصول را نتوانید یک جا  پیدا کنید.

سازه چادری نصب شده در آمفی تئاتر بوستان آب و آتش از بهترین نمونه های سازه های غشایی با کیفیت اجرا شده برای آمفی تئاتر رو باز در تهران است. سازه کششی پارک آب و آتش تهران، یک سازه چادری 705 متر مربعی است که سکو های تماشاگران را سایه می اندازد.

آمفی تئاتر رو باز بوستان آب و آتش یکی از سه سالن نمایش و آمفی تئاتر در محله ونک تهران می باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آب و آتش و پل طبیعت تهران و همچنین آب نمای آب و آتش و پارکینگ پل طبیعت  قرار گرفته است.

در همین رابطه مقاله زیر را بخوانید:

سازه چادری بازشو

طراحی آمفی تئاتر رو باز با سازه کششی

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

طراحی آمفی تئاتر رو باز با سازه کششی

طراحی سالن آمفی تئاتر بر گرفته از تغییر تئاتر های آلمانی سده نونزدهم است و حالت پلکانی دارد. به عبارت دیگر تماشاچیان روی صندلی هایی می نشینند که از سمت جلو به عقب به صورت پلکانی رو به بالا می رود و ردیف ها به صورت نیم دایره ساخته شده اند.

در کل حداکثر ظرفیت قسمت تماشاگران به شکل انتخاب شده و محدودیت های سمعی و بصری بستگی دارد که شاخص آن ها نوع تولید برنامه است. عوامل دیگر شامل سطوح، خط دید، آکوستیک ، تراکم رفت و آمد و اندازه و شکل  سکو(صحنه) است. اما با رعایت تمامی ضوابط لازم باز هم شما قصد دارید برنامه خود را در فضای باز اجرا کنید.

  طرح های سازه چادری با فرم زیبا

لذا واجب است تا از شرکت کنندگان که ممکن است بهایی برای خرید بلیط نیز پرداخته باشند، در برابر شرایط نا مساعد آب و هوایی از جمله باد و باران محافظت کنید. سازه چادری ها با کیفیت به خوبی این وظیفه را بر عهده می گیرند. برای مثال به سازه های چادری نصب شده در جایگاه تماشاگران آمفی تئاتر روباز پارک آب و آتش اشاره می کنیم.

ما سازه های چادری را طراحی و می سازیم که مکان هایی در فضای باز برای اجرا های موسیقی و صحنه ای هستند. این سازه های چادری انواع مختلفی از کاربرد ها از پارک ‌های عمومی تا فضاهای نمایشی با تنظیم آکوستیک و با صندلی ‌های سر پوشیده را شامل می‌ شوند.

سازه غشایی های کششی با کیفیت که در نیمی از زمان و تقریباً با نصف هزینه ساختمان های معمولی ساخته شده اند، به معماران، برنامه ریزان شهری و توسعه دهندگان جایگزینی عالی برای ساخت و سازهای معمولی می دهند.

اشکال، فرم‌ها و سطوحی وجود دارد که می‌توان با معماری پارچه‌ای سبک وزن به گونه ای ایجاد کرد که با هیچ روش ساخت دیگری قابل تکرار نیستند. سازه های پارچه ای کششی نیاز به نگهداری کمی دارند، نور طبیعی فراوانی را ارائه می دهند و بسیار پایدار هستند.

ویژگی های سازه چادری پارک آب و آتش تهران

ویژگی های سازه چادری پارک آب و آتش تهران

  • محافظت در برابر آب و هوا، مقاومت کامل در برابر اشعه ماوراء بنفش، ضد آب، ضد باد، ضد برف، ضد لرزش.
  • کاملاً مقاوم در برابر حرارت و نفوذ آب.
  • مقاومت در برابر سایش بالا، مقاوم در برابر فرسودگی، ضد الکتریسیته ساکن، توانایی انتقال نور بالا.
  • نسوز، مقاوم در برابر شعله، ضد رطوبت، ضد دود، آکوستیک، خود تمیز شونده.

دیکسون شما را دعوت به خواندن مقاله زیر می کند:

نصب سازه کششی برای کنسرت های روباز

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

مزیت استفاده از سازه چادری در آمفی تئاتر

آمفی تئاتر پارک آب و آتش، مکانی در فضای باز برای اجرای موسیقی و اجرای صحنه ای است. سازه های چادری نصب شده علاوه بر زیبایی،  قسمت های نشستن را پوشش می دهند.

  پارچه برزنت یا برزنتی

سایبان پارچه ای در مقایسه با پوشش های معمولی ساختمان راه حل های مقرون به صرفه تری هستند و قیمت آن ها ارزان تر تمام می شود.

سازه غشایی کششی یک راه عالی برای پوشش آمفی تئاتر برای معماران، شهرسازان و پیمانکاران ساختمان در تهران است که یکی از بهترین نمونه های آن در بوستان آب و آتش قابل مشاهده است.

سازه های کششی آمفی تئاتر در شکل ها، فرم ها و سطوح مختلف و همچنین به عنوان سازه های پارچه ای کششی سبک در مقایسه با سایر روش های ساخت موجود است.

سازه چادری آمفی تئاتر، سازه هایی هستند که نیاز به تعمیر و نگهداری چندانی ندارند و قابلیت تنظیم نور طبیعی را دارا می باشند. این سایبان های پارچه ای، سازه های بادوام، قابل اعتماد و پایدار در پارک آب و آتش تهران هستند.

سازه چادری مناسب برای هر مکانی
سازه چادری مناسب برای هر مکانی

استفاده از سازه های چادری می تواند یک سرمایه ‌گذاری‌ تجاری توسط شرکت‌ هایی باشد که قصد استفاده از آن ها را برای کنسرت های روباز یا اجرا های میدانی دارند، در حالی که برخی دیگر پروژه‌های شهرداری هستند.

ما تجربه طراحی و نصب سازه های چادری آمفی تئاتر سالن های اجرا و کنسرت و همچنین اجرا های عمومی و مکان های تفریحی در تهران و ایران را داریم و در چند سال گذشته، سایبان های پارچه ای و سازه های چادری با کیفیت و متنوعی را برای پوشش مکان‌های مختلف از جمله آمفی‌ تئاتر ها، استندهای موسیقی برای ارکسترها و گروه‌های موسیقی، گروه‌های کر، اجرای تئاتر میدانی و رویدادهای اجتماعی مانند نمایشگاه‌ها نصب و اجرا کرده ایم. ما تولید کننده، صادرکننده، تامین کننده و نصب کننده انواع سازه های کششی پیشرو هستیم.

محصولات ما با استفاده از غشا های PVC / PVDF / PTFE / ETFE با کیفیت بالا و کاملاً مطابق با استانداردهای صنعت تولید می شوند و تمامی این محصولات را با قیمت مناسب بازار و ارزان برای همه مشتریان خود ارائه می دهیم. ما اطمینان می دهیم که پروژه شما با کارایی عالی، به موقع و با بودجه مد نظر شما تحویل و نصب می شود.