آشنایی با پارچه برزنت

پارچه سایبان حرفه ای
پارچه سایبان حرفه ای
28 آذر 1397
پارچه سقف متحرک
پارچه سقف متحرک در نمونه کار
1 دی 1397
نمایش همه

آشنایی با پارچه برزنت

پارچه سایبان - پارچه برزنت

پارچه سایبان - پارچه برزنت

آشنایی با پارچه برزنت دیکسون

پارچه برزنت انواع مختلفی دارند که براساس جنس پارچه برزنت و نوع کاربردی پارچه برزنت به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و پارچه برزنت ای از جمله این موارد می باشد که بدلیل ضخیم بودن و همچنین جنس خشنی که دارد برای ساخت چادر و کاور بسیار مناسب بوده و به دو نوع پنبه و پلی استر تقسیم می شود.

پارچه برزنت در ساخت چادر های محافظتی اتومبیلها ، مسقف سازی های موقت ضد باران ، پوشش محافظتی اجناس در انباری  ، ساخت لانه حیوانات ، ساخت آلاچیق ، پوشش بالکن – پوشش استخر ها ، ساخت سایبان و … کاربرد دارد.

از کاربرد های برزنت نسوز میتوان به درز گیری داکتهای کوره ها ، درزگیری دریچه های مرتبط با مشعل ، آسترکاری سطوح داغ ، عایق پشتیبان کوره ها ، برزنت نسوز مخصوص عایق کاری قالب ها در صنایع ریخته گری و در صنایع ساختمانی به عنوان عایق و لایه محافظ جوشکاری اشاره نمود.

آشنایی با پارچه برزنت چند لایه

پارچه برزنت یکی از انواع پارچه هاییست که معمولا از پارچه‌هایی از جمله کرباس و یا پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیکهای دیگری مثل پلی اتیلین تولید میشود.
پارچه برزنت دارای مقاومت بالا ، قابل انعطاف و البته ضد آب است.
پارچه  های برزنت سه لا شش لا هم در این مرکز به نرخ تولیدی عرضه و پخش میشوند و از نظر کیفیت و جنس بسیار مرغوب و تضمینی هستند.
پارچه های برزنت سه لا شش لا کاربرد های مختلفی دارند و نرخ خرید و پخش عدلی آن ها در مرکز  های عرضه عدلی منسوجات بسیار به صرفه تر می باشد .

قیمت پارچه برزنت در بازار
با توجه بشرایط بازار مواد اولیه و نوسانات ارز های خارجی، قیمت انواع برزنت نیز تغییر میکند بطوری که در بعضی مواقع قیمت آن ها بصورت روزانه دستخوش تغییراتی است که این امر هم تولیدکننده و هم مصرف کننده را دچار سردرگمی کرده و قیمت ها به صورت حدودی میباشد. پس برای دریافت قیمت بروز پارچه ها از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید.

ورورد به گفتگو
به مشاوره نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر در خدمتتون هستیم