پارچه برزنت سه لایه

پارچه سازه کششی و انواع آن
پارچه سازه کششی و انواع آن
8 اسفند 1397
نگهداری از پارچه سقف
نگهداری از پارچه سقف
11 اسفند 1397
نمایش همه

پارچه برزنت سه لایه

پارچه برزنت سه لایه چیست ؟؟

پارچه برزنت سه لایه چیست ؟؟

پارچه برزنت سه لایه چیست ؟

برزنت یکی از انواع پارچه می باشد که معمولا از پارچه‌هایی از جمله کرباس و یا پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیکهای دیگری مثل پلی اتیلین تولید میشود.
پارچه برزنت بسیار مقاوم، قابل انعطاف و همینطور ضد آب است و برای سایبان برقی بهترین گزینه است.

پارچه  های برزنت سه لا شش لا در این مرکز به نرخ تولیدی عرضه و پخش میشوند و از نظر کیفیت و جنس بسیار مرغوب و تضمینی هستند.
پارچه های برزنت سه لا شش لا کاربرد های مختلفی دارند و نرخ خرید و پخش عدلی آن ها در مرکز  های عرضه عدلی منسوجات بسیار به صرفه تر است.
آیا میدانید دلیل نام گذاری سه لا شش لا برروی این دست از منسوجات برزنتی چیست و جدیدترین نرخ پخش عدلی آن ها در فروشگاه   های آنلاین چقدر تعیین شده است؟
پارچه  های برزنتی سه لا شش لا برای دوخت وتهیه انواع روکش کالا و اجناس مختلف، چادر های نظامی و کامیون، چادر های پالایشگاه  های نفتی و یا برای دوخت چادر های قلندری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و در مرکز  های توزیع و پخش رسمی منسوجات، بهترین کیفیت به تمامی مشتریان عزیز معرفی خواهد شد.

دیسکون آمادگی خود را جهت تولید و ارائه انواع پارچه از جمله پارچه سایبان کششی ، پارچه برزنت ، پارچه سقف ، پارچه سایبان  را عرضه می کند برای در ارتباط بودن با دیسکون میتوانید با راه های ارتباطی که در پایین صفحه وجود دارد در ارتباط باشید.

  نگهداری از پارچه سقف