کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی

استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر
استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر
7 اسفند 1400
نکات مهم در خرید چادر مسافرتی
نکات مهم در خرید چادر مسافرتی
11 اسفند 1400
نمایش همه

کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی

کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی

کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی

کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی چقدر است؟ ما تنها تولید کننده و تامین کننده پارچه کانتینری برای کاربرد در کشاورزی هستیم. مجموعه کامل ما شامل ورق کانتینری آستر حوضچه است.

روکش های آستر حوضچه از پارچه های HDPE ساخته شده است و محصولات کشاورزان را به کار می گیرد.

پارچه کانتینری در کشاورزی به طور طولانی در پوشش های سوله خشک کن خورشیدی، آسترهای حوضچه ماهی، کارخانه های بیوگاز مبتنی بر سرگین گاو ارزان قیمت، پرده های مرغداری و بسیاری از موارد اضافی استفاده می شود.

مصارف کشاورزی پارچه کانتینری

ما طیفی از پارچه های کانتینری را برای کاربردهای کشاورزی ارائه می دهیم که از جمله کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پوشش حوضچه برای ذخیره آب.
  • حفاظت از اونس مواد غذایی و سایر مواد.
  • انباری در فضای باز که مسکن را از باران، نور خورشید، باد و غیره حفظ می کند.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

پارچه کانتینری های پوشش حوض

شرکت ما مجموعه گسترده ای از ورق های پوشش حوض را ارائه می دهد که از پارچه های HDPE ساخته شده اند.

ورق های پوشش حوض ما به طور گسترده در فعالیت های کشاورزی برای جلوگیری از سر خوردن آب در زمین استفاده می شود. این ورق ها به کشاورزان در تعدیل قبوض برق و هزینه سوخت کمک می کنند.

در همین رابطه بخوانید:

استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر

پارچه کانتینری های پوشش حوض

آستر های حوضچه کشاورزی

​​ما در تولید و ارائه اکثر آستر های حوض های کشاورزی تخصص داریم که یکی از کاربرد های پارچه کانتینری در کشاورزی است. آستر های حوضچه به طور طولانی در بخش کشاورزی کشور برای گرفتن آب جاری در داخل زمین مورد استفاده قرار می گیرند. هدف ما احترام به ویژگی هایی مانند صرفه جویی در انرژی است.

  فروشگاه پارچه برزنت
ویژگی های پارچه کانتینری کشاورزی

از جمله مزایا و کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی که با کیفیت به دست می آید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

افزایش تولید در کشاورزی با پارچه برزنت

پارچه کانتینری با کیفیت و ارزان قیمت به روش های مختلفی در کشاورزی استفاده می شود. از کاربرد های دیگر پارچه کانتینری در کشاورزی استفاده کشاورزان در مقیاس کوچک و بزرگ از گلخانه برای تقویت تولید در مشاغل کشاورزی استفاده می کنند زیرا در گلخانه رشد گیاهان و تولید تنظیم می شود.

دیکسون در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

استخر برزنتی خانگی

محافظت در برابر خورشید

در مناطق با آب و هوای گرم، به ویژه در جنوب و جنوب غربی، آفتاب داغ می تواند به همان اندازه که برای انسان خطرناک است، برای دام ها نیز خطرناک باشد.

با این حال، ساخت انبار های متعدد در وسط مزارع چرا عملی نیست. یکی از کاربرد های پارچه کانتینری در کشاورزی برای ایجاد حفاظت کافی که هم موقتی و هم قابل حمل است، استفاده میشود.

اغلب اوقات این پناهگاه های قابل حمل را می بینید که به شکل کلاسیک “U-شکل” ساخته شده اند.

پارچه کانتینری ارزان قیمت ممکن است توسط یک قاب آلومینیومی پشتیبانی شود که می تواند به سرعت جدا شود و به مکان دیگری منتقل شود، یا بخشی از یک سازه چوبی دائمی که حتی با برداشتن برزنت باقی می ماند. در هر صورت، این نوع پناهگاه در دو طرف باز است.این مزیت یکی از کاربرد های پارچه کانتینری در کشاورزی است.

محافظت در برابر خورشید

محافظت در برابر باد و باران

  پارچه آلاچیق از چه نوع برزنت تهیه شده است؟

باور کنید یا نه، اگر دام ها به طور مداوم در معرض باد و باران قرار بگیرند، مستعد ابتلا به بیماری هستند. در جایی که پیاده سازی ساختمان ‌های بیرونی عملی نیست، یک کشاورز ممکن است با استفاده از پارچه کانتینری اسکلت فلزی، یک پناهگاه سه ‌طرفه بسازید.

چنین ساختاری طوری قرار می گیرد که باد و باران را در هر جهتی که معمولاً از آن می آید، مسدود کند. گاهی اوقات می ‌بینید که این سازه‌ ها به صورت ساده ساخته شده ‌اند، پناهگاه های سه طرفه با سقف شیبدار.این هم یکی از کاربرد های جالب پارچه کانتینری در کشاورزی است.

طراحی ساده برای صد ها سال به دلیل توانایی آن در هدایت آب به دور از کف محبوب بوده است. در مواقع دیگر، پناهگاه باد و باران بیشتر شبیه یک گاراژ سه طرفه یا ساختمان انبار یا سوله ساخته می شود. این طرح در مناطقی که آب و هوای نامساعد می تواند شدیدتر باشد، مناسب تر است.

محافظت در برابر سرما

خرید پارچه کانتینری در کشاورزی که برای این منظور ساخته شده است، راه حل ایده آل است. حفاظت از دام در برابر سرما مستلزم ساخت یک پناهگاه با چهار طرف و یک درب است.

دهانه لزوماً نباید مهر و موم شود، اما معمولاً به اندازه ای بزرگ است که به حیوانات اجازه می دهد به داخل و خارج حرکت کنند.

حفظ حرارت بدن نشان می دهد که فضا باید تا حد امکان بسته باشد.کلید استفاده از برزنت های پلی استر برای محافظت از دام، پذیرش انعطاف پذیری آن ها است.

کشاورزان از انواع مواد دیگر در ترکیب با برزنت برای ساختن پناهگاه های منحصر به فرد برای نیاز های حیوانات خود استفاده می کنند.

پناهگاه ها می توانند ساختارهای مربعی، مثلثی، U شکل یا حتی چادر مانند داشته باشند، هر آن چه که برای حفظ امنیت حیوانات لازم است.