پارچه برزنت ضد حریق بخریم؟

پارچه برزنت برای سقف
پارچه برزنت سقف
3 بهمن 1400
سازه چادری پارک آب و آتش تهران
سازه چادری پارک آب و آتش تهران
5 بهمن 1400
نمایش همه

پارچه برزنت ضد حریق بخریم؟

پارچه برزنت پارچه برزنت ضد حریق بخریم؟ضد حریق بخریم؟

پارچه برزنت ضد حریق بخریم؟

پارچه برزنت ضد حریق از انواع کاربردی پارچه ها و مشمع هایی می باشد که کاربری های زیادی را برای انسان امروزی دارد.

پارچه برزنت ضد حریق دارای بافتی ضد آب و سنگین است و از گذشته تا کنون کاربردهای مختلفی داشته است. در گذشته های دور و نه چندان دور دریا نوردان از پارچه برزنت ضد حریق برای خواص ضد آب آن استفاده می کردند.

امروزه اما استفاده از پارچه برزنت ضد حریق وارد دنیای بسیار وسیع تری شده و در کار هایی مثل محافظت از وسایل نقلیه در هنگام باران و شرایط بد آب و هوایی، به عنوان سر پناه برای افرادی که به کمپ کردن در طبیعت می روند، پوشاندن موقتی سقف های ریزش کرده، بستن پنجره ها در مواقع ضروری که برای پنجره مشکل به وجود آمده و بسیاری از موارد دیگر کاربرد بسیار زیاد دارند.

پارچه برزنت با توجه به استفاده ای که برای آن ها نظر گرفته شده دارای جنس و ضخامت متفاوتی می باشد که این امر موجب استفاده تخصصی از این نوع پارچه های سودمند می شود. پارچه برزنت ضد حریق می تواند هزینه و قیمت پرداختی شما را با بهترین خدمات به شما باز گرداند.

پارچه برزنت ضد حریق؟ بیایید ببینیم ارزش این پارچه ها چه قدر است.

پارچه برزنت ضد حریق؟ بیایید ببینیم ارزش این پارچه ها چه قدر است.

به عنوان یک صاحب خانه یا صاحب کار، ابزارها و موارد دیگری وجود دارند که وجود آن ها در خانه یا محل کار شما ضروری می باشد و در صورت نبود آن ها ممکن است در مواقع اضطرار با مشکل جدی رو به رو شوید.

پارچه برزنتی قطعاً با این توصیف ارائه شده مطابقت دارد و بسته به کار شما می تواند جزو اقلام ضروری برای شما حساب شود . اما قیمت پارچه برزنت ضد حریق چقدر است؟ آیا آن ها گران هستند؟ و آیا قیمت آن ها مناسب است و بنا به کاربرد شان صرفه اقتصادی و کارایی دارند؟

به سادگی و با خیال آسوده می توان گفت که ارزش یک پارچه برزنتی با کیفیت بالا را نمی توان نادیده گرفت و در مورد آن غلو کرد. از کار های خانه تان گرفته تا پروژه های بزرگ ساختمانی، از کمپینگ گرفته تا آمادگی در برابر بلایای طبیعی، فهرست استفاده های خانگی و غیر خانگی از پارچه  برزنت ضد حریق قطعا چشمگیر و بسیار زیاد می باشد.

  خرید سازه کششی همراه با بهترین پارچه برزنت

طبیعتاً قیمت پارچه برزنت ریشه در کیفیت مواد مورد استفاده و ابعاد کلی آن دارد. برزنت های سنگین و بزرگ تر هزینه بیشتری نسبت به برزنت های کوچک تر و سبک تر دارند.

بنابراین چالش اولیه این است که بفهمید برای چه موردی می خواهید از پارچه برزنت ضد حریق استفاده کنید. و با روش های بسیار مختلفی که برای استفاده از پارچه برزنت ضد حریق وجود دارد، شاید این مورد کمی برایتان چالش برانگیز باشد.

در همین رابطه مقاله زیر را بخوانید:

پارچه برزنت برای سقف

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

هزینه تهیه یک پارچه برزنت نسوز چقدر است؟

بیایید در ابتدا این مورد را در نظر بگیریم که چگونه قرار است از پارچه برزنت ضد حریق جدید خود استفاده کنید. از این گذشته، پارچه برزنتی ای که برای محافظت از مبل ها و اثاث اتاق زیر شیروانی خود در برابر گرد و غبار نیاز دارید قطعا بسیار متفاوت از پارچه برزنتی ای است که در تمام طول سال در خارج از منزل می گذارید و با آن روی هیزم ها را میپوشانید.

کارایی و مقاومت این دو مسلما با یک دیگر تفاوت زیادی باید داشته باشد و این امور در هزینه صرف شده برای ساخت آن ها نیز تاثیر گذار می باشد.

پارچه برزنت ضد حریق تقریبا برای انجام هر کاری که بهشان محول کنید کارایی دارند و به نوعی می توان گفت که مانند مهندسی هستند که دستی در هر کاری دارد.

زیرا آن ها با مواد پلی اتیلن 5 میلی متری مقاوم در برابر آب، با انعطاف پذیری به نسبت بالایی بافته شده و ساخته شده اند که آن ها را در تمام طول سال پارچه ای بسیار مهم و کاربردی نگه می دارد.

  دیکسون ارائه دهنده انواع پارچه سازه کششی

در همین حال، پارچه های کانتینری ضد آب وینیل PVC سنگین که دارای ضخامت 12 میلی متر و طراحی ناهموار تر نسبت به مشمع های برزنتی کلاسیک هستند می تواند هزینه بیشتری را برای شما در بر داشته باشند.

وقتی نیاز شما پارچه برزنت ای باشد که توانایی تحمل بالایی داشته باشد بهتر است از پارچه برزنت ضد حریق استفاده نمایید. آن ها به ویژه برای کسانی که در مناطقی با زمستان های سخت و دارای بارش برف زیاد زندگی می کنند مفید تر می باشند.

مقایسه قیمتی پارچه های برزنتی

مقایسه قیمتی پارچه های برزنتی

اکنون می خواهیم ببینیم که چند نوع از پارچه های برزنتی هر کدام در قیاس با بقیه در چه محدوده قیمتی قرار می گیرند. سه مورد پارچه برزنتی مختلف یعنی پارچه برزنتی پلی آبی، مشمع کانتینری ویژه پوشاندن توده های چوبی و پارچه ترانزیتی وینیل را با هم در کفه های ترازو قرار می دهیم.

پارچه برزنتی پلی آبی چون عمدتا دارای مصارف کلی بوده و به نوعی آچار فرانسه پارچه های برزنتی محسوب می شود و فرایند ساخت ساده تری دارد به نسبت دو مشمع دیگر قیمت پایین تری را نیز دارد.

پارچه برزنت ضد حریق که برای پوشاندن سطوح چوبی یا توده های هیزم ساخته شده اند بنا بر مراحل ساخت و ضخامت از مشمع کانتینری پلی آبی گران تر و از مشمع های وینیل ارزان تر می باشند.درنتیجه پارچه برزنت ضد حریق گزینه مناسبی برای خرید می باشد.

در آخر پارچه های برزنت وینیل به دلیل فرایند ساخت پیشرفته تر و استفاده در پروژه های سنگین تر دارای ساخت پیچیده تری هستند و به همین دلیل نیز قیمت گران تری را به نسبت دو مورد ذکر شده قبلی دارا هستند.

دیکسون شما را دعوت به خواندن مقاله زیر می کند:

پارچه آلاچیق از چه نوع برزنت تهیه شده است؟

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

هدف خود را از خرید پارچه برزنت مشخص کنید!