پارچه ترانزیتی دو لایه

عملکرد سازه کششی به چه صورت است؟
عملکرد سازه کششی به چه صورت است؟
13 دی 1400
مقایسه پارچه پی وی سی با برزنت
مقایسه پارچه پی وی سی با برزنت
19 دی 1400
نمایش همه

پارچه ترانزیتی دو لایه

پارچه ترانزیتی دو لایه

پارچه ترانزیتی دو لایه

پارچه ترانزیتی دو لایه به این دلیل چنین نامگذاری شده است که از دو لایه پارچه ترانزیتی ساخته شده است. این کار را به این دلیل انجام می دهند که پارچه هم از داخل و هم از خارج یکپارچه سازی شود و پارچه ترانزیتی دولایه با کیفیت بالا تولید شود. لایه ها در پارچه ترانزیتی دو لایه می توانند عملکرد های متفاوتی داشته باشند.

استفاده از لایه های بیشتر در پارچه ترانزیتی انعطاف پذیر به آن ها اجازه می دهد تا با نیاز های بیشتری مطابقت داشته و با انواع شرایط محیطی سازگار باشند.

درباره پارچه ترانزیتی دو لایه چه می دانید؟

پارچه‌ ترانزیتی دولایه همه کاره و بسیار جمع و جور است. پارچه ترانزیتی دو لایه با کیفیت ، محافظت کامل در برابر رنگ و رطوبت را تضمین می کند. پارچه ترانزیتی دو لایه، پر مصرف ترین مشمع های برزنتی در شرایط آب و هوایی متغیر هستند.

مشمع برزنتی دو لایه، بهترین پارچه ترانزیتی در برابر خوردگی و اشعه فرا بنفش (UV) بوده و برترین پارچه های ضد آب و ضد انقباض می باشند. پارچه ترانزیتی دو لایه با کیفیت همچنین در برابر باد و گرد و غبار کاملاً مقاوم است.

پارچه ترانزیتی دو لایه نسبت به دوام بالا و مقاومت خوبی که در برابر پارگی دارد، قیمت مناسبی دارد. لذا به دلیل طول عمر و استفاده بلند مدتی که از آن ها می شود، می توان گفت پارچه ترانزیتی دو لایه ارزان است.

پارچه ترانزیتی دو لایه، به دلیل ساختار لایه لایه نسبت به سایر انواع پارچه ها برتر است و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد.

درباره پارچه ترانزیتی دو لایه چه می دانید؟

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

پارچه ترانزیتی سنگین دو لایه

پارچه ترانزیتی دو لایه معمولاً پارچه های برزنتی سنگین و با تراکم بالا هستند. چرا که استفاده از تکنیک دو لایه سازی می تواند منجر به افزایش وزن پارچه ترانزیتی دو لایه شود. پارچه ترانزیتی دو لایه 100% ضد آب و مقاوم در برابر باران، باد، برف، رطوبت، آفتاب تند و اشعه ماورا بنفش هستند.

  پارچه برزنت ضد حریق بخریم؟

قیمت پارچه ترانزیتی دو لایه نسبت به ویژگی هایی که ارائه می دهد، ارزان و مناسب است و همین باعث شده تا ایده آل برای کمپینگ، دوخت کوله پشتی، رویداد های ورزشی، جشنواره ها، پیک نیک و چادر های ساحلی باشند.

دیکسون در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

دلایل انتخاب پارچه ترانزیتی

پرمصرف ترین کاربرد های پارچه ترانزیتی دو لایه

از پارچه ترانزیتی دو لایه به عنوان چادر ترانزیتی برای کامیون ها، قایق های موتوری، موتور سیکلت ها و … استفاده می شود. پارچه ترانزیتی دو لایه با کیفیت برای تمام شرایط جوی از جمله تابستان های گرم و زمستان های سرد طراحی شده است و به عنوان پوشش سقف بسیار ایده آل است.

پارچه ترانزیتی دو لایه همچنین در ساخت چادرهای فضای باز، کمپینگ، جلسات ورزشی،حفاظت از تجهیزات در فضای باز، پیک نیک، مهمانی ها و … نیز استفاده می شود.

به طور کلی کسب و کار شما هر چه که باشد، اعم از کشاورزی، جنگلداری، دامپروری، شیلات، حمل و نقل زمینی و دریایی، کارخانه و مغازه داری و غیره، پارچه ترانزیتی دو لایه حتماً می تواند برای شما مفید باشد. شما می توانید از پارچه ترانزیتی دو لایه برای پوشش باغ، بالکن، گلخانه، استخر، پارکینگ، محصولات زراعی، آلاچیق و … هم استفاده کنید.

پرمصرف ترین کاربرد های پارچه ترانزیتی دو لایه

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

ویژگی های مشمع ترانزیتی دو لایه
  • مقاوم در برابر سایش

پارچه ترانزیتی دو لایه در برابر سایش، مقاوم هستند و به راحتی دچار خراشیدگی و خط خوردگی نمی شوند و ظاهر خود را در طول مدت استفاده حفظ می کنند.

  • کاملاً ضد آب

پارچه ترانزیتی دو لایه، بهترین نوع پارچه برزنت ضد آب بوده و هیچ رطوبتی را از خود عبور نمی دهد. به همین دلیل برزنت های دو لایه، تبدیل به پر مصرف ترین پارچه های برزنتی در آب و هوای جوی نامساعد مثل برف و باران و تگرگ شده اند. ضد آب بودن پارچه ترانزیتی دو لایه باعث شده است تا از آن ها به ویژه در ترمینال ها و بنادر و لنگرگاه ها استفاده شود.

  • منعطف و کشسان

دو لایه بودن پارچه ترانزیتی از انعطاف و قابلیت کشسان آن نکاسته و پارچه ترانزیتی دو لایه همچنان برترین برزنت های کشسان و انعطاف پذیر نیز می باشند.

  • مقاوم در برابر خوردگی

ساختار دو لایه پارچه ترانزیتی دو لایه، آن ها را از خوردگی و آسیب های این چنینی کاملاً مصون و محفوظ نگه داشته و سلامت طولانی مدت  پارچه ترانزیتی دو لایه را تضمین می کند. این ویژگی باعث شده است تا از پارچه ترانزیتی دو لایه با کیفیت در انواع ساختمان ها و مصارف این چنینی، کامیون ها برای حمل و نقل، کارخانه ها و معادن استفاده شود.

  • مقاوم در برابر اسید و قلیایی

علاوه بر موارد یاد شده، پارچه ترانزیتی دو لایه در برابر عناصر اسیدی و قلیایی نیز مقاوم بوده و برای مدت طولانی می تواند در معرض چنین عناصری قرار بگیرد بدون این که دچار خوردگی شوند. این ویژگی به خصوص در حمل و نقل بسیار کارآمد است و خیال رانندگان را از بابت حمل هر نوع باری راحت می کند.

  قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی

در همین رابطه مقاله زیر را مطالعه کنید:

خرید پارچه ترانزیتی برای لوازم شهربازی

ویژگویژگی های مشمع ترانزیتی دو لایه
قیمت پارچه ترانزیتی دو لایه

نخست باید موارد استفاده از پارچه ترانزیتی دو لایه را در نظر بگیرید و نیاز های خود را بشناسید. چرا که قیمت پارچه ترانزیتی دو لایه بر اساس سایز و اندازه و ویژگی هایی که ارائه می دهد، متفاوت خواهد بود.

هم چنین پارچه ترانزیتی دو لایه در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شود که این نیز می تواند از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه ترانزیتی دو لایه باشد.

به طور کلی اگر نیاز های خود را خوب بشناسید، قادر خواهید بود تا یک پارچه ترانزیتی دو لایه با قیمت ارزان و در عین حال با کیفیت بخرید.