شلنگ برزنتی ضد حریق

سازه کششی از نظر فشردگی بافت
سازه کششی از نظر فشردگی بافت
17 اسفند 1400
شلنگ آتش نشانی برزنتی
شلنگ آتش نشانی برزنتی
28 اسفند 1400
نمایش همه

شلنگ برزنتی ضد حریق

شلنگ برزنتی ضد حریق

شلنگ برزنتی ضد حریق

شلنگ برزنتی ضد حریق در چهار نوع برزنت نقره ای، نرم، برزنت نسوز و برزنت قابل حمل عرضه می شود. نوع نرم از برزنت و لایه ای از PVC ساخته شده است که توسط سیم های فنری تقویت می شود.

لایه پی وی سی که مجرای پارچه برزنت نرم را می پوشاند باعث می شود که شلنگ برزنتی ضد حریق محکم تر و در برابر اشیاء تیز مقاومت بیشتری داشته باشد.

شلنگ انعطاف پذیر برزنتی نرم در سیستم های اگزوز فن و کانال سانتریفیوژ بسیار کاربردی است و به دلیل وزن سبک و انعطاف پذیری آن، مورد توجه صاحبان صنعت قرار گرفته است.

هم چنین در کانال کشی سیستم داکت اسپلیت از کانال برزنتی به عنوان کانال برگشتی سیستم استفاده می شود. مجرای برزنتی فلکسیبل نقره ای یکی از محکم ترین کانال های برزنتی است که علاوه بر برزنت با لایه ای از PVC، نخ های پلی استر و فنرهای فولادی تقویت می شود.

شلنگ انعطاف پذیر برزنتی نقره ای نیز به طور گسترده در سیستم های فن اگزوز و کانال سانتریفیوژ استفاده می شود. طول استاندارد شلنگ برزنتی منعطف تولید شده توسط این شرکت 6 متر است و در سایزهای 4 و 16 اینچ موجود می باشد.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

ویژگی های عملکردی شلنگ برزنت ضد حریق

  • شلنگ انعطاف پذیر برزنت نسوز از PVC و الیاف نخ مسلح ساخته شده است که توسط فنرهای فولادی تقویت می شود.
  • مواد اولیه غیر قابل احتراق
  • کربن شدن نتایج پس از احتراق
  • شعله باز به راحتی پخش نمی شود
  • به طور موثر از توسعه آتش جلوگیری می کند
  • دمای استفاده طولانی مدت ≤ 500 ℃
  • مقاومت در برابر سایش
  • ضد آب
  • مقاومت در برابر آتش
  • مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی

در همین رابطه مقاله زیر را مطالعه کنید:

نحوه شست و شو پارچه برزنت

ویژگی های عملکردی شلنگ برزنت ضد حریق

داکت برزنتی آبی

داکت انعطاف پذیر آبی یک کانال سخت، انعطاف پذیر و کم وزن است که به طور گسترده در سازه های تهویه و تهویه مطبوع برای کاربردهای مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده می شود.

کانال‌ های تولیدی در صورت نصب صحیح کارایی بالایی نشان می ‌دهند و گزینه ‌ای عالی برای تمام سیستم ‌های تهویه هوا از جمله خانه ‌ها، هتل ‌ها، ادارات و ساختمان ‌های تجاری هستند.

آن ها برای اتصال خروجی های هوای تغذیه به کانال های صلب مناسب هستند. کانال ‌های انعطاف‌پذیر آئروداکتی طبقه‌بندی UL 181 هستند و در مدل ‌های عایق ‌شده و غیر عایق موجود می باشند، هر دوی این ‌ها انعطاف‌پذیری بالایی را در اختیار قرار داده، که به ما اجازه می‌ دهد به راحتی در هر موقعیت ترجیحی با شلنگ برزنتی ضد حریق متصل شویم و در هزینه ‌ها صرفه‌ جویی کنیم، به خصوص جایی که کانال ‌های نصب شده و ساخته شده بسیار دشوار و نصب آن هزینه بر است.

دیکسون در همین رابطه خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

چادر برزنت نسوز کامیون

داکت برزنتی آبی

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

ویژگی های اصلی داکت برزنتی

1) راه حل اقتصادی برای اتصال تجهیزات در سیستم های تهویه مطبوع و تهویه، در طیف گسترده ای از کاربرد ها مانند پروژه های مسکونی، تجاری و صنعتی با پارچه برزنت.

2) ساخت و ساز انعطاف پذیر باعث سهولت نصب در مناطقی می شود که کانال های صلب را نمی توان ثابت کرد.

3) ایده آل برای استفاده در سیستم های کاری کانالی با فشار کم تا متوسط.

4) گزینه هایی برای مدل های عایق و غیر عایق.

5) ساخت و ساز مقاوم در برابر پارگی و سوراخ طول های سفارشی در صورت درخواست در دسترس هستند. همه کانال های انعطاف پذیر برای مطابقت با استاندارد های جهانی طراحی شده اند.

  پارچه برزنت و خرید آن
قیمت شلنگ برزنتی ضد حریق

قیمت مناسب برزنت (نسبت به ورق های گالوانیزه سنتی و قدیمی) در کنار ویژگی های نسوز، ظاهر زیبا، وزن بسیار سبک، نصب آسان، اشغال فضای کم و امکان عبور از فضاهای سخت و صعب العبور از بارز ترین ویژگی های شلنگ برزنتی ضد حریق می باشند.

قیمت شلنگ برزنتی ضد حریق

مزایای شلنگ برزنتی ضد حریق

شلنگ برزنتی ضد حریق چه مزایایی می تواند داشته باشد؟ در زیر می توانید از مزایای این شلنگ برزنتی ضد حریق باخبر شوید.

انعطاف پذیری فوق العاده

انعطاف پذیری اضافی کانال مارپیچ و لوله فلکسی پلی استر عایق و فایبرگلاس عایق، مجرای شلنگ برزنتی ضد حریق ، لوله ترکیبی و آلومینیوم STI فضای بسیار کمی را اشغال می کند، می تواند به اشکال مختلف تبدیل شود (طبق هر طراحی خاص)، ذخیره سازی راحت و آسان، حمل و نقل آسان و سرعت بسیار بالا در نصب و اجرا.

سطح داخلی صاف

سطح داخلی کانال خرطومی یا لوله خرطومی پلی استر عایق و منعطف با فایبرگلاس عایق، لوله مجرای انعطاف پذیر برزنتی، کمبی و آلومینیومی بسیار صاف است که باعث تمیزی سطح داخلی و عدم نفوذ گرد و غبار به کانال زنگ می شود. حداقل افت فشار و هزینه عملیاتی کم از دیگر مزایای سطح داخلی صاف کانال شلنگ  برزنتی ضد حریق STI است.

مقاومت بسیار بالا

مجرای انعطاف پذیر پلی استر، عایق الاستومری و فایبرگلاس، کانال فلکس برزنتی و پارچه برزنت ، کامبی (لوله فلکسی کامبی) و لوله فلکس آلومینیومی STI یا شلنگ انتقال هوا در برابر پارگی (شامل 6 لایه، 2 لایه: روکش آلومینیومی و 4 لایه: روکش سان لایت پلی اتیل) و اشعه ماوراء بنفش مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده است که نقش مهمی در افزایش عمر مفید شلنگ برزنتی ضد حریق دارد.

وزن بسیار سبک

مجرای انعطاف پذیر ترکیبی، کانال خرطومی عایق الاستومری و لوله فلکس یا برزنت STI و مجرای شیلنگ آلومینیومی به دلیل وزن بسیار سبک، نصب و اجرای آن بسیار سریع، ساده و آسان است و نیازی به پشتیبانی و نگهداری ندارد (در زمان و هزینه نصب و راه اندازی کانال صرفه جویی کنید).