شناخت کامل پارچه برزنت ارتشی

پارچه pvc تشک پزشکی
پارچه pvc تشک پزشکی
7 دی 1400
چاپ دیجیتال بر روی پارچه ترانزیتی
چاپ دیجیتال روی پارچه ترانزیتی
11 دی 1400
نمایش همه

شناخت کامل پارچه برزنت ارتشی

پارچه برزنت ارتشی

پارچه برزنت ارتشی

طیف وسیعی از انواع پارچه برزنت ارتشی موجود می باشد. پارچه برزنت ارتشی با استانداردهای مشابه سایر پارچه های برزنتی برای کاربری های پادگان ، چادری نظامی، برزنت های تجهیزات نظامی و پوشش های ترانزیتی حمل و نقل استفاده می شوند.

پارچه برزنت ارتشی را همچنین می توان برای انواع مقاصد صنعتی، کاربردهای تجاری و سایر کسب و کارها نیز تهیه کرد.

پارچه برزنت ارتشی به دلیل موارد استفاده آن ها مقاوم در برابر شعله، سایش و پارگی هستند و می توانند در شرایط آب و هوایی گوناگون مقاومت کنند.

قبل از خرید پارچه برزنت ارتشی یا نظامی بهتر است خوب آن ها را بشناسید و ویژگی های آن ها را بدانید. این مقاله راهنمای جامعی از شناخت کامل پارچه برزنت ارتشی ارائه می دهد.

جنس پارچه برزنت ارتشی

پارچه برزنت ارتشی با کیفیت معمولاً از جنس پلی استر، پلی اتیلن یا الیاف کرباس تولید می شود که با روکش منحصر به فرد پی وی سی (PVC) پوشیده شده است.

اما به طور معمول الیاف پارچه برزنت ارتشی معمولاً به صورت ترکیبی از ویسکوز و پلی استر است.

جنس پارچه برزنت ارتشی

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

مزایای پارچه برزنت ارتشی

پارچه برزنت ارتشی مزایای زیادی دارد از جمله نصب بسیار آسان و محافظت موثر در برابر آب و هوای بد. پارچه برزنت ارتشی را می توان به راحتی در هر محیطی نصب کرد.

پارچه برزنت ارتشی اگر به صورت عمودی قرار گیرد در برابر باد و یا اگر به صورت افقی قرار گیرد از باران محافظت می کند. پارچه برزنت ارتشی از موادی ساخته شده است که خیلی سریع خشک می شوند و این امکان را می دهد که در صورت نیاز به سرعت آن را جمع آوری کنید و متحمل بار زیادی نشوید.

پارچه ها در صورت جذب آب و خیس شدن بسیار می توانند سنگین باشند. پارچه برزنتی ارتشی بسیار سبک است و در حالت جمع شده به هیچ عنوان حجیم نیست و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

پارچه برزنت ارتشی با کیفیت به گونه ای طراحی شده است که قوی و مقاوم باشد اما بسته به کیفیت ساخت ممکن است تفاوت هایی وجود داشته باشد.

در همین راستا مقاله زیر را نیز مطالعه کنید:

پارچه شمعی برزنت براق و کاربرد آن در صنایع

دلیل برتری برزنت ارتشی بر سایر پارچه های برزنتی

خرید پارچه برزنت ارتشی معمولاً برای مقاصد نظامی صورت می گیرد. به همین دلیل پارچه برزنتی ارتشی بسیار مقاوم تر از پارچه برزنت معمولی تولید شده است. پارچه برزنت ارتشی همچنین در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم و کاملاً ضد آب است.

  مقایسه پارچه پی وی سی با برزنت

پارچه برزنت ارتشی با کیفیت با یک روکش منحصر به فرد پی وی سی پوشیده شده است که باعث می شود این برزنت ها مرغوب و با کیفیت، انعطاف پذیر، مقاوم در برابر شعله و هم چنین مقاوم در برابر سایش و پارگی باشند.

پارچه برزنت ارتشی به صورت سفارشی نیز تولید می شود. هرچند شاید پر مصرف ترین پارچه برزنت ارتشی همان پارچه برزنت استتاری باشد که در طرح ها و رنگ های مختلف و معمولاً با زمینه جنگلی قابل تهیه است.

دلیل برتری برزنت ارتشی بر سایر پارچه های برزنتی

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

برزنت استتار ارتشی

پارچه برزنت ارتشی معمولاً یک طرف چاپ استتاری دارد و روی دیگر آن ها سبز زیتونی است. طرف چاپی این پارچه برزنت ارتشی بر اساس پالت رنگی محیط اطراف تهیه می شود.

اگر میدان نبرد منطقه ای بیابانی باشد، پارچه برزنت ارتشی با زمینه خاکی و اگر منطقه ای سرسبز و پر درخت باشد، پارچه برزنت ارتشی با زمینه جنگلی تهیه می شود.

برزنت های استتار همان مشخصات سایر برزنت ها را دارند و نه تنها توسط ارتش بلکه برای کمپینگ، شکار، ماهیگیری و پینت بال نیز استفاده می شوند.

آنها همچنین برای پنهان کردن اقلام در یک مزرعه یا باغ عالی هستند زیرا چاپ استتار جنگلی به طور یکپارچه با محیط یکی می شود.

پس از خرید پارچه برزنت ارتشی، اگر نیازی به چاپ استتار ارتشی نباشد، می توانید پارچه برزنت ارتشی را به سمت سبز زیتونی برگردانید تا بتوانید از دو گزینه رنگی بهره مند شوید.

برزنت استتار ارتشی
سر پناه A شکل برزنتی

با پارچه برزنت ارتشی معمولاً سرپناه های A شکل برپا می کنند که با نام (Basha) نیز شناخته می شوند. باشاها بیشتر توسط ارتش مورد استفاده قرار می گیرند.

ارتش نیوزلند و نیروهای مسلح سنگاپور در جریان عملیات های خود از این نوع سرپناه استفاده فراوانی کرده اند.

پارچه های برزنت استتار ارتشی سبک وزن هستند و در میدان نبرد خیلی سریع می توان آن ها را جابجا کرد و در زمان برپایی نیز می توانند با شاخ و برگ درختان مستتر شوند.

  بهترین پارچه برزنت را از کجا خریداری کنیم؟

بسیاری از آن ها نیز بازتابنده مادون قرمز هستند که باعث می شود کم تر قابل شناسایی باشند. استفاده از این نوع پارچه های برزنت استتار ارتشی و سرپناه های A شکل برای یک عملیات رصد مخفی ایده آل است.

دیکسون شما را دعوت به خواندن به مقاله زیر می کند:

بهترین پارچه های برزنت را از کجا خریداری کنیم؟

سر پناه A شکل برزنتی

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

کاربرد های پارچه برزنت ارتشی

  • مقاصد نظامی و پادگانی
  • تولید منسوجات نظامی از جمله لباس و کوله
  • روکش های استتاری لوازم و ماشین های نظامی
  • پوشاندن تجهیزات حساس و ایجاد چادر های بیرونی مقاوم در برابر شعله و آب و هوا
  • ایمن سازی و محافظت از وسایل بزرگ حین حمل و نقل و پارچه ترانزیتی
  • کاربری های مسکونی مانند ایجاد فضای باز اضافی برای تجهیزات
  • پوشاندن هیزم یا وسایل نقلیه
  • کمپینگ و اردوهای جنگلی
  • شکار و ماهیگیری
  • پینت بال

قیمت پارچه برزنت ارتشی

اگر قصد خرید پارچه برزنت ارتشی را متناسب با نیاز های خود دارید، نخست باید از قیمت انواع آن مطلع شوید و بر اساس بودجه خود تصمیم بگیرید که کدام یک از ویژگی های این دست پارچه ها برای شما ضروری تر است و بر اساس آن هزینه کنید.

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که بر قیمت پارچه برزنت ارتشی تاثیر گذارند. نخستین عامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه برزنت ارتشی جنس الیاف به کار رفته در آن است.

نخی بودن الیاف پارچه برزنت ارتشی یا آغشته به روکش پی وی سی بودن آن می تواند بر قیمت پارچه برزنت ارتشی موثر باشد. ویژگی هایی که این پارچه ها ارائه می دهند نیز بر قیمت آن ها تاثیر مستقیم دارند از جمله ضد آب و آنتی باکتریال بودن، محافظت در برابر اشعه UV، طرح و رنگ و نوع چاپ استتاری و مواردی از این دست.

اگر قصد خرید پارچه برزنت ارتشی ارزان قیمت را دارید، می توانید این پارچه برزنت را به صورت کیلویی تهیه کنید. قیمت پارچه برزنت ارتشی به صورت کیلویی ارزان تر از تهیه آن به صورت رولی یا توپی است.