قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان

تفاوت پارچه برزنت با دیگر پارچه ها
تفاوت پارچه برزنت با دیگر پارچه ها
17 شهریور 1400
خرید برزنت در کرمانشاه- رنگ های مختلف برزنت
خرید برزنت در کرمانشاه
22 شهریور 1400
نمایش همه

قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان

قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان

برزنت ترانزیتی و انواع آن

قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان از جمله فاکتورهای مهمی می باشد که در زمان انتخاب این نوع از پارچه های چادر مورد توجه قرار می گیرند.

مانند سایر انواع پارچه برزنت و پارچه کانتینری، برزنت های مورد استفاده برای روکش خودروهای سنگین حمل بار دارای تنوع بالایی می باشند. به همین خاطر قیمت های ارائه شده برای آنها با هم تفاوت زیادی داشته و نرخ های متنوعی برای آنها توسط مراکز فروش مختلف ارائه می شود.

دیکسون؛ تامین کننده برزنت ترانزیتی، در ادامه دلایل اصلی برای تفاوت های موجود در قیمت این پارچه ها را بررسی و راهکارهای حرفه ای برای خرید ارزان قیمت آنها در اصفهان معرفی خواهد کرد.

قیمت برزنت ترانزیتی درجه یک در اصفهان

در صنعت حمل و نقل از خودروهای سنگین و کانتینر قرار گرفته در پشت آنها استفاده میشود. کالا و بار قرار گرفته در پشت این خودروها باید به گونه ای نگهداری شوند که نم و رطوبت و گرد و غبار و اشعه های مختلف به آنها نفوذ نکند. به همین دلیل استفاده از پارچه ترانزیتی به عنوان روکش اهمیت زیادی داشته و می تواند به خوبی از کالاها و بار محافظت کنند.

برزنت ترانزیتی مورد استفاده برای چادر و روکش ماشین های سنگین از نظر کیفیت دارای تنوع زیادی می باشند و به همین دلیل است که قیمت های آنها با هم تفاوت دارد.

قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان تا حد زیادی به نوع برزنت مورد استفاده در آنها بستگی دارد. برزنت های در حالت کلی از پنبه، پلی استر و ویسکوز و سایر مواد تولید میشود و درصد استفاده از هر یک در برندهای مختلف با هم تفاوت دارد. به طوریکه برخی پنبه بیشتری را مورد استفاده قرار داده و برخی از برندها مواد پلی استر را به کار میبرند.

با توجه به مقدار و نوع مواد اولیه مورد استفاده در این پارچه ها نه تنها قیمت ها با هم تفاوت دارند، بلکه کیفیت آنها نیز تحت تاثیر قرار میگیرد. به طوریکه قیمت برزنت ترانزیتی با الیاف طبیعی پنبه بیشتر در اصفهان قیمت بیشتری را نسبت به بقیه خواهد داشت.

  مرکز پخش پارچه برزنت
برزنت تزانزیتی کانتینر

قیمت برزنت ترانزیتی مشمع در اصفهان

همان طور که اشاره شد، پارچه برزنت از الیاف پنبه ای و مواد پلی استری و کرباس تهیه میشود که استحکام بالایی دارند. به منظور افزایش درجه عایق بودن این پارچه ها و جلوگیری از نفوذ آب به درون آنها، از مواد پلی استر و پی وی سی نیز در آنها استفاده میشود.

این مواد به عنوان لایه روکش مورد استفاده قرار گرفته و تاثیرات زیادی بر پارچه برزنت زیرین خواهد داشت. قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان با توجه به نوع روکش و دو رو یا یک رو بودن آنها تغییر می کند.

برزنت ترانزیتی مشمع به نوع خاصی از پارچه های برزنت گفته میشود که یک یا دو طرف آن لایه هایی از مواد پی وی سی مورد استفاده قرار گرفته و سطح شبیه به چرم می شود. با توجه به ساختار پلاستیکی این پارچه ها، کاملا در برابر نم و رطوبت عایق بوده و نوسانات دمایی نیز تاثیری بر آنها ایجاد نمی کنند.

از دیگر دلایل برای قیمت بالای برزنت های ترانزیتی مشمع، مقاومت بسیار بالای آنها در برابر اشعه uv و استحکام بالا در برابر تماس با اشیای نوک تیز می باشد.

قیمت برزنت ترانزیتی عمده

علاوه بر تفاوت قیمت هایی که به دلیل جنس پارچه و تعداد لایه های پی وی سی موجود روی آنها وجود دارد، تعداد واسطه ها میان خریدار و تولیدکننده اصلی می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

هر چه تعداد واسطه ها بیشتر باشد، به همان اندازه قیمت نهایی محصول افزایش پیدا می کند که کاملا طبیعی است. به همین دلیل بهتر است سفارش خرید این پارچه ها را به صورت عمده از نمایندگی ها ثبت کنید.

با توجه به اینکه تولیدکننده های اصلی این پارچه ها در تهران قرار دارند، برای خرید ارزان قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان بهترین راهکار خرید عمده اینترنتی از نمایندگی های اصلی می باشد.

خرید عمده برزنت ترانزیتی این پارچه ها گزینه ای ایده آل برای فروشندگان می باشد و خریداران نهایی بهتر است سایر راهکارها را برای خرید ارزان امتحان کنند.

  پارچه برزنت و الیاف پلی استر
برزنت تزانزیتی کامیون

کیفیت یا قیمت ارزان؟

در نهایت پس از اطلاع از دلایل اصلی متفاوت بودن قیمت های این پارچه ها بهتر است این سوال را پاسخ دهید که کیفیت برایتان اهمیت دارد یا قیمت؟

بدون شک هر دو گزینه مهم می باشند و نمی توان از هر کدام از آنها در حین خرید چشم پوشی کرد. لذا بهترین پاسخ حفظ کیفیت بالا در کنار قیمت ارزان برزنت ترانزیتی در اصفهان خواهد بود. برای این منظور بهتر است خرید اینترنتی را در اولویت قرار دهید.

با خرید اینترنتی برزنت این پارچه ها از چند مزیت مهم می توان استفاده نمود که عبارتند از:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری و صرف هزینه های مادی و زمانی زیاد برای مراجعه به نمایندگی ها و مراکز فروش اصلی در شهرهای بزرگ از قبیل تهران
  • فراهم شدن امکان مقایسه آسان ویژگی های هر یک از پارچه های برزنت ترانزیتی از نظر قیمت و کیفیت
  • استفاده از مشاوره های رایگان ارائه شده توسط نمایندگی های معتبر قبل از خرید
  • ثبت خرید عمده و جزئی و تحویل در محل مورد نظر
  • استفاده از خدماتی همچون گارانتی و خدمات پس از فروش به دلیل خرید از نمایندگی های اصلی
  • خرید برزنت ترانزیتی ارزان در اصفهان با قیمت درب کارخانه به دلیل حذف واسطه ها
خرید ارزان قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان از نمایندگی

نمایندگی های برندهای مختلف تولیدکننده پارچه های برزنت بسیار زیاد بوده و در سطح شهر پراکنده می باشند. به همین دلیل مراجعه حضوری به تک تک آنها زمان بر بوده و توجیه شده نمی باشد.

دیکسون یکی از بزرگترین مراکز فروش پارچه کانتینری و ترانزیتی از برندهای مختلف می باشد که امکان خرید اینترنتی این پارچه ها را فراهم نموده است.

به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم این پارچه ها به صورت عمده و جزئی با قیمت درب کارخانه و ارسال محصولات به سراسر ایران، دیکسون می تواند انتخاب ایده آلی برای تجربه خرید ارزان باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت سفارش و خرید و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان دیکسون تماس بگیرید.