چادر برزنت نسوز کامیون

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب
پارچه برزنت ضد آب و آفتاب
1 اسفند 1400
آشنایی با آلاچیق پارچه ای
آشنایی با آلاچیق پارچه ای
4 اسفند 1400
نمایش همه

چادر برزنت نسوز کامیون

چادر برزنت نسوز کامیون

چادر برزنت نسوز کامیون

چادر برزنت نسوز کامیون معمولاً برای پوشش بار ماشین های سنگین به خصوص کامیون ها، تریلی ها و نیسان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانی که صحبت از حمل و نقل به میان آید، به این معناست که این خودرو ها باید ساعت های طولانی را در جاده ها و در طول و عرض های متفاوت جغرافیایی بپیمایند.

این پیمایش می تواند آن ها را در معرض شرایط آب و هوایی متغیر و بعضاً نامساعد قرار دهد. این می تواند شامل باد و طوفان، باران و تگرگ و یا برف باشد یا ممکن است در معرض درصد بالایی از رطوبت قرار بگیرند.

این جاست که اهمیت یک چادر برزنت نسوز و ضد آب نمود پیدا می کند و این می تواند کالا های شما را از خطر آسیب دیدگی و نم گرفتگی در فصول بسیار سرد یا بسیار گرم در امان نگه دارد. یک پارچه ساده قادر به انجام این کار نخواهد بود.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

عوامل موثر بر قیمت چادر برزنت نسوز کامیون

پارچه برزنت کامیون معمولاً دارای حفره های تقویت شده در امتداد طرفین و در گوشه ها برای تشکیل نقاط اتصال طناب هستند که به شما امکان می دهد آن ها را ببندید یا معلق نگه دارید. انواع مختلف وسایل نقلیه به انواع مختلف برزنت نیاز دارند.

هم چنین انتخاب برزنت بستگی به نوع کالایی که حمل می شود نیز دارد. همه این ها می توانند از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه کانتینری ضد آب باشند.

این موضوع باعث شده است تا صاحبان کسب و کار های زیادی به خصوص کسانی که در بخش حمل و نقل فعالیت می کنند اعم از حمل و نقل زباله، کاغذ، مقوا، ضایعات صنعتی و معمولی، کشاورزی، مواد غذایی و … تمایل به استفاده از پارچه کانتینری نسوز و ضد آب داشته باشند.  بنابراین ما پارچه کانتینری ضد آب را در طیف محصولات خود جای داده ایم.

در همین رابطه بخوانید:

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب

عوامل موثر بر قیمت چادر برزنت نسوز کامیون

اهمیت استفاده از چادر برزنت برای حمل و نقل

چادر برزنت ترانزیتی پی وی سی تقویت شده، یک راه عالی برای پوشاندن وسیله نقلیه شما برای جلوگیری از هر نوع آب و هوا و اطمینان از محافظت از محموله شما است.

  تشخیص جنس پارچه

این روکش ها به اندازه ای ساخته شده اند که کاملاً روی وسیله نقلیه شما قرار می گیرند و می توانند متناسب با آن طراحی شوند.

چه به یک پوشش جعبه یا پوشش سه طرفه نیاز دارید، فقط جزئیات را به ما بدهید و ما در دیکسون برای شما پیشنهادی برای آن چه نیاز دارید، توصیه می کنیم. همه روکش ‌ها در هر گوشه با چشمک‌های برنجی عرضه می‌شوند که با فاصله مساوی از هم قرار دارند.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

چه نوع چادر برزنت ترانزیتی مناسب کامیون شما است؟

اکثر کامیون ها حتی در دو مدل یکسان با یکدیگر بسیار متفاوت هستند، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم همیشه اندازه کلی کامیون را قبل از سفارش یا خرید پارچه برزنت ترانزیتی بررسی کنید. مشکل اصلی هنگام استفاده از برزنت های حمل و نقل، انتخاب درست قبل از نصب آن ها بر روی تریلی یا کامیون است.

بنابراین، ما در دیکسون، طیف گسترده ای از برزنت های حمل و نقل را با ویژگی های مختلف برای حل مشکلاتی که طی حمل و نقل با آن مواجه هستید، ارائه می دهیم و درک می کنیم که باید بهترین راه حل مقاومت در برابر وزن را پیدا کنیم.

بنابراین، اگر کالاهای در حال حمل بسیار تیز هستند، یا اگر اصطکاک زیاد وجود داشته باشد، ما مواظب هستیم که به مشتریان خود، خرید برزنت حمل و نقل متناسب با نیاز آن ها را با قیمت ارزان و مناسب بودجه شان توصیه کنیم.

هر محصول کاربرد خاصی دارد. به همین دلیل است که تیم فروش ما همیشه آماده است که با دقت به مشتریان خود گوش دهد تا به آن ها کمک کند، بهترین برزنت حمل و نقل را با توجه به محدودیت ها و نیازهای خود با طرح های سفارشی که با انواع کامیون و تریلی سازگار است، پیدا کنند.

دیکسون در همین راستا خواندن مقاله برزنت نسوز را پیشنهاد می دهد.

چه نوع چادر برزنت ترانزیتی مناسب کامیون شما است؟
چادر برزنت نسوز کامیونی از چه موادی ساخته می شود؟

آن ها به طور کلی از مواد سنگین مانند پلی وینیل کلراید (PVC) یا پلی اتیلن (PE) ساخته می شوند که تقریباً همان موادی هستند که در ساخت سایر محصولات برزنتی مانند آسترهای سد، سازه های ذخیره موقت و غیره استفاده می شوند.

  پارچه برزنت ضد آب و آفتاب

بدیهی است که از این نوع برزنت ضد حریق های کامیونی برای محافظت از الوار در برابر عناصر بیرونی هنگام حمل و نقل استفاده می شود. با این حال، آن ها هم چنین می توانند برای بار های حجیم و بلند و محموله هایی که نیاز به کشش زیاد دارند نیز استفاده شوند.

برزنت های پارچه پی وی سی درجه یک کاملاً متفاوت از انواع دیگر برزنت های کامیون طراحی می شوند. به طور کلی، شکل و اندازه آن ها به گونه ای است که قادر به تحمل بارهایی هستند که می توانند تا ارتفاع هشت فوتی از بستر کامیون بالا بروند.

برزنت های پی وی سی با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. به طور کلی طراحی و ساخت پارچه کانتینری برای استفاده کامیون و مواد ضدآب مورد استفاده در ساخت برزنت باید عملکرد بسیار خوبی را برای خشک نگه داشتن بار و مقاومت در برابر خوردگی و اکسید شدن ارائه دهد.

چادر برزنت نسوز کامیونی از چه موادی ساخته می شود؟
کاربرد های چادر برزنت نسوز کامیونی

پوشاندن تخت های کامیون و اقلام روی آن ها تنها یکی از کاربرد های برزنت است. آن ها برای پوشاندن بار روی کامیون استفاده می شوند و در نتیجه از آن در برابر باران، آفتاب یا برف محافظت می کنند و در عین حال به ایمن سازی بار و جلوگیری از سقوط آن ها از بستر کامیون یا تریلی کمک می کنند.

جدای از محافظت از محموله، یکی دیگر از دلایل مهم ترغیب کامیون داران به استفاده از برزنت های کامیون ایمنی جاده است.

در طول سال‌ ها، گزارش ‌های متعددی از سقوط اقلام یا محموله‌ ها از کامیون یا نیسان روی جاده گزارش شده است که پس از آن منجر به تصادف‌ های زنجیره ‌ای می‌ شود، چرا که مسافران دیگر اغلب با این اقلام تصادف می‌کنند یا در حین اجتناب از آن ها از ریل خارج می ‌شوند.

هنگامی که چنین حوادثی اتفاق می افتد، منجر به مشکلات مختلفی برای راننده کامیون یا شرکت بار می شود، که اگر از پارچه کانتینری کامیون استفاده می کردند، می شد از همه آن ها جلوگیری کرد.