استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر

آشنایی با آلاچیق پارچه ای
آشنایی با آلاچیق پارچه ای
4 اسفند 1400
کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی
کاربرد پارچه کانتینری در کشاورزی
8 اسفند 1400
نمایش همه

استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر

استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر

استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر

استفاده از پارچه برزنت برای روکش استخر گزینه ی مناسبی است؟ ساخت استخر یک سرمایه گذاری طولانی مدت است که محیطی را برای تمام سنین، ورزش، وقت خانوادگی و استراحت فراهم می کند.

برای اطمینان از این که این سرمایه گذاری پایدار است، یک استخر باید نگهداری و محافظت شود. قرار دادن برزنت روی استخر یکی از ساده ترین و بهترین راه ها برای محافظت از سرمایه شماست.

پارچه های برزنتی استخری هم چنین برای جایگزینی پوشش های آسیب دیده استخر فرسوده یا پاره شده ایده آل هستند.

هنگامی که از استخر استفاده نمی کنید، آن را پوشیده نگه دارید.

زمانی که قرار است استخر برای مدتی مورد استفاده قرار نگیرد، معمولاً در پاییز و زمستان، باید آن را پوشیده نگه دارید. اگر این کار را نکنید، برگ‌ها و شاخه‌ها در استخر می‌ریزند و لجنی ایجاد می‌کنند که مورد نظر نیست.

می توانید روکش استخر را از فروشگاه های لوازم استخر خریداری کنید، اما ممکن است گران قیمت باشند. با استفاده از برزنت برای پوشش استخر در هزینه خود صرفه جویی کنید.

قیمت برزنت ها در مقایسه با سایر روکش ها مناسب تر است و رقیبی ارزان و با کیفیت برای نمونه های مشابه خود هستند.

در همین رابطه بخوانید:

چادر برزنت نسوز کامیون

هنگامی که از استخر استفاده نمی کنید، آن را پوشیده نگه دارید.

کمک به هم دمایی آب استخر با پوشش برزنتی

دلیل دومی که برای تهیه روکش استخر و استفاده از پارچه برزنت وجود دارد، در ادامه شرح داده شده است. در آب و هوای شمالی، آب و هوای بهاری و آب و هوای گرم تر تابستان زمان می برد تا آب استخر را به دمای قابل تحمل برسانیم.

با پوشش برزنتی مشکی استخر، می توانید هر روز صبح نور و گرمای خورشید را جذب کرده و به گرم شدن سریع آب کمک کنید. به این ترتیب شما از استخر خود استفاده بیشتری می کنید.

  نمونه کار پارچه برزنت

به سادگی پوشش برزنتی استخر را در پایان شب بکشید و قبل از اینکه مردم بخواهند از استخر استفاده کنند، آن را بردارید.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

پارچه برزنت، بهترین روکش استخر

پارچه های برزنتی برترین روکش های استخری می باشند. آن ها یک کار استثنایی برای جلوگیری از نور خورشید انجام می دهند، که برای جلوگیری از رشد جلبک ها در زمانی که مواد شیمیایی به طور منظم اضافه نمی شوند ضروری است.

برزنت های استخری بسیار مقاوم نیز هستند، بنابراین می توانند وزن یخ و برفی را که در طول زمستان جمع می شود، تحمل کنند. این پوشش استخر برزنت هم چنین به عنوان یک پتوی حرارتی عمل می کند تا استخر شما را از اشعه های مضر UV خورشید محافظت کند.

در این میان این امکان برای شما فراهم می شود تا از ورود گرد و غبار به داخل استخر جلوگیری کنید و با کاهش تبخیر آب و اجزای شیمیایی موجود در استخر، هزینه های نگهداری را کاهش دهید.

دیکسون در همین رابطه خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب

پارچه برزنت، بهترین روکش استخر
روکش برزنتی ضد آب، یک سرمایه گذاری مطمئن

برزنت های استخری یک سرمایه گذاری ارزشمند برای نگهداری استخر هستند. روکش ها زباله ها، برگ ها و حشرات را از استخر شما دور می کنند. به این ترتیب هنگام تمیز کردن استخر، به ویژه زمانی که به دلیل فصل زمستان از آن استفاده نشده است، تلاش کمتری لازم است.

برزنت های استخری دیکسون، کاملاً ضد آب هستند. آنها اجازه نخواهند داد که آب به داخل استخر نفوذ و نشت کند. همچنین در برابر اسیدها مقاومت خوبی دارند، بنابراین عوامل مضر همراه با باران های اسیدی نمی توانند به پوشش آسیب برسانند.

  سازه پارچه ای برای فضاهای عمومی

انعطاف پذیری قطبی آن به شما اجازه می دهد تا زمانی که دما بسیار پایین است نیز بتوانید از پوشش برزنتی استفاده کنید. آن ها حتی زمانی که دائماً در معرض نور خورشید قرار می گیرند، به سرعت خراب نمی شوند.

در صورتی که برزنت را با استفاده از طناب ها محکم کنید، این برزنت‌ ها به راحتی پاره نمی‌ شوند، حتی با وجود کشش ناشی از گرومت‌ ها. پارچه ترانزیتی ها همچنین در مواقعی که نباید از استخر استفاده شود، کودکان را از بازی در استخر باز می دارد.

روکش برزنتی ضد آب، یک سرمایه گذاری مطمئن
چگونه با پارچه برزنت، استخر خود را به درستی بپوشانید؟

برای پوشش صحیح و استفاده از پارچه برزنت به عنوان روکش استخر نیاز به یک سیستم کابل کشی قوی دارید تا پارچه برزنتی را کشیده نگه داشته و شل نشود.

این سیم ها یا طناب ها برزنت را روی استخر محکم می کنند. ممکن است بخواهید یک بالش بادی تهیه کنید که روی سطح آب استخر شناور باشد تا از فرورفتن پوشش قبل از یخ زدن آب استخر جلوگیری کند.

این همچنین به جلوگیری از سنگین شدن پوشش برف و یخ کمک می کند و فشار اضافی بر دیواره های استخر وارد نمی کند و عمر برزنت شما را بیشتر می کند. مهم است که مطمئن شوید استخر در طول زمانی که استفاده نمی شود، پوشیده بماند چرا که هزینه و دردسر های مربوط به نگهداری را کاهش می دهد.

به خصوص اگر بودجه زیادی ندارید، استفاده از یک پارچه برزنت ارزان و با کیفیت بهترین گزینه برای شما خواهد بود. به این ترتیب از دردسر تمیز کردن استخر نجات پیدا می کنید.