پارچه کانتینری ضد آب

انتخاب طرح پارچه سقف
انتخاب طرح پارچه سقف
2 دی 1400
سازه کششی سپری در برابر عناصر طبیعی
سازه کششی سپری در برابر عناصر طبیعی
6 دی 1400
نمایش همه

پارچه کانتینری ضد آب

پارچه کانتینری ضد آب

پارچه کانتینری ضد آب

پارچه کانتینری ضد آب تنها یکی از تولیدات مجموعه دیکسون است و این مجموعه همچنین در تولید انواع  پارچه برزنت و پارچه کانتینری و…. تخصص دارد. پارچه کانتینری ضد آب معمولاً برای نگهداری و ذخیره سازی و یا حمل و نقل کاربرد دارد.

در همین راستا به منظور ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان خود، دیکسون پارچه کانتینری ضد آب را برای کاربرد های یاد شده در طیف محصولات خود موجود داریم.

بنابراین اگر قصد خرید پارچه کانتینری ضد آب را دارید و به دنبال اطلاعات بیشتری هستید ، چند دقیقه ای وقت بگذارید و مقاله زیر را بخوانید.

ساختار پارچه کانتینری ضد آب

پارچه کانتینری ضد آب هسته ای از پلی استر و نخ چند رشته ای با استحکام بالا ساخته شده اند که پارچه را بسیار مقاوم می کند. سپس پارچه با پلی وینیل کلرید (PVC) تقویت می شود. هسته بافته شده برزنت های پلی اتیلن از نخ های پلی اتیلن مسطح ساخته شده که با لایه از پی وی سی پوشیده شده است تا سبب ضد آب شدن پارچه شود. دیکسون، پارچه کانتینری ضد آب را با بهترین کیفیت در ساخت و تولید عرضه می کند.

ساختار پارچه کانتینری ضد آب

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

برزنت پلی اتیلن

پارچه کانتینری پلی اتیلن به دلیل ساختار خود ضد آب بوده و قادر به مقاومت در برابر کشش در همه جهات هستند. همچنین به دلیل فرمول شیمیایی ویژه خود می توانند برای سال ها در معرض عناصر مختلف قرار گرفته و دوام بیاورند.

پارچه کانتینری پی وی سی

پارچه‌ های کانتینری پلی وینیل کلرید (PVC) یا به اختصار برزنت پارچه پی وی سی معمولاً در سطح صنعتی و برای مصارف سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها ساختار قوی تری نسبت به سایر مشمع های برزنتی دارند و با لایه ای از پی وی سی پوشانده شده اند که آن ها را ضد آب می کند. همچنین به دلیل کیفیت ساخت می توانند در برابر سایش و پارگی تا حد بالایی مقاومت کنند.

آنها همچنین در برابر کپک، چربی، اسید و روغن مقام هستند. پارچه کانتینری ضد آب پی وی سی بهترین و ایده آل ترین گزینه برای ساخت و ساز، کشاورزی، حمل و نقل و سایر زمینه ها هستند.

کاربرد های پارچه کانتینری ضد آب
کاربردهای پارچه کانتینری ضد آب

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

پارچه کانتینری ضد آب برای حمل و نقل

پارچه کانتینری معمولاً برای پوشش بار ماشین های سنگین به خصوص کامیون ها و تریلی ها مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که صحبت از حمل و نقل به میان آید، به این معناست که این خودرو ها باید ساعت های طولانی را در جاده ها و در طول و عرض های متفاوت جغرافیایی بپیمایند.

این پیمایش می تواند آن ها را در معرض شرایط آب و هوایی متغیر و بعضاً نامساعد قرار دهد. این می تواند شامل باد و طوفان، باران و تگرگ و یا برف باشد یا ممکن است در معرض درصد بالایی از رطوبت قرار بگیرند.

این جاست که اهمیت یک پارچه کانتینری ضد آب نمود پیدا می کند و این می تواند کالاهای شما را از خطر آسیب دیدگی و نم گرفتگی در فصول بسیار سرد یا بسیار گرم در امان نگه دارد. یک پارچه معمولی قادر به انجام این کار نخواهد بود.

این نوع پارچه ها معمولاً دارای حفره های تقویت شده در امتداد طرفین و در گوشه ها برای تشکیل نقاط اتصال طناب هستند که به شما امکان می دهد آن ها را ببندید یا معلق نگه دارید. انواع مختلف وسایل نقلیه به انواع مختلف پارچه برزنتی نیاز دارند. هم چنین انتخاب پارچه بستگی به نوع کالایی که حمل می شود نیز دارد. همه این ها می توانند از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه کانتینری ضد آب باشند.

پارچه کانتینری ضد آب برای پناهگاه موقت

بسیاری از مردم پس از بلا های طبیعی مانند زلزله ممکن است بی خانمان شوند. غالباً چنین افرادی مجبورند تا برای مدتی در یک منطقه باز زندگی کنند تا کمکی از دولت شامل حال آن ها شود. در چنین شرایطی پارچه کانتینری ضد آب گزینه ای مطلوب به شمار می رود.

پارچه کانتینری ضد آب این امکان را می دهد تا بدون ترس از خیس شدن در یک منطقه باز زندگی کنید. یک سرپناه موقت و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف تا زمانی که خانه خود را بازیابید.

  مواد تشکیل دهنده پارچه کانتینری

دیکسون شما را به خواندن مقاله زیر دعوت می کند:

انتخاب پارچه کانتینری کامیون

مشمع برزنتی ضد آب برای پناهگاه موقت

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

مزایای پارچه کانتینری ضد آب

اکنون که با کاربردهای پارچه کانتینری ضد آب در زمینه های مختلف آشنا شدید، شاید بخواهید دلیل استفاده رو به رشد آن را بدانید. دلایل زیادی وجود دارد که چرا از این پارچه ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از رایج ترین موارد کاربرد پارچه کانتینری ضد آب در ادامه ذکر شده است.

  • مقاومت بالا

پارچه کانتینری ضد آب به دلیل ساختار خود بسیار مقاوم است و در واقع دوام آن است که باعث می شود در بسیاری از زمینه ها به طور گسترده ای ترجیح داده شوند.

  • استفاده آسان

ساخت سازه های موقت می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد اما استفاده از پارچه کانتینری ضد آب بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید از آن ها برای کاربری مورد نظر خود بهره ببرید.

  • مقرون به صرفه

هزینه پارچه کانتینری ضد آب نسبت به کارایی که ارائه می دهد بسیار مناسب است و شما می توانید با صرف حداقل هزینه، انواع مختلف مشمع های کانتینری متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

 

  • نگهداری آسان

پارچه کانتینری ضد آب به حداقل نگهداری و مراقبت نیاز دارد. تنها با گردگیری یا مقدار کمی آب می توان درخشندگی این پارچه ها را حفظ کرد.

  • انعطاف پذیری

پارچه کانتینری ضد آب بسیار منعطف است و در مواقعی که به آنها نیاز ندارید، می توانید این پارچه را تا کرده و در انبار خود نگهداری کنید. پارچه کانتینری ضد آب با تا شدن فضای بسیار کمی را اشغال خواهند کرد پس نگرانی از این بابت وجود ندارد.

سفارش پارچه کانتینری ضد آب ارزان

پارچه کانتینری ضد آب از نوع پی وی سی در بسیاری از موقعیت ها می تواند مفید باشد. کاربرد های گسترده، دوام بالا، مقرون به صرفه بودن، تطبیق پذیری و … از ویژگی های بارز این نوع پارچه است.

به همین دلیل است که بسیاری از کاربران، پارچه کانتینری ضد آب را به انواع دیگر پارچه ها ترجیح می دهند. شما هم می توانید برای محصولات مختلف خود از پارچه کانتینری ضد آب استفاده کنید. برای این کار کافیست تا با فروشگاه دیکسون در ارتباط باشید.