چرا برزنت نسوز آماده بخریم؟

پارچه برزنت ضد آب
پارچه برزنت ضد آب
26 دی 1400
سازه چادری بازشو
سازه چادری بازشو
28 دی 1400
نمایش همه

چرا برزنت نسوز آماده بخریم؟

چرا برزنت نسوز آماده بخریم؟

چرا برزنت نسوز آماده بخریم؟

چرا برزنت نسوز آماده بخریم؟ امروزه در اکثر مکان ها با دستگاه هایی مثل کولر، فن، فن کویل، تصفیه کننده های هوا و سایر دستگاه هایی از این قبیل سر و کار داریم.

این دستگاه های دمنده یا مکنده در صورتی که به طور مستقیم به داکت فلزی انتقال هوا وصل شوند باعث ایجاد مزاحمت برای افراد درون فضای بسته می شوند چرا که به دلیل اتصال بدون واسطه سر و صدای زیادی به درون اتاق منتقل می شود و آرامش افراد درون محل را سلب می کند. برای حل این مشکل می توان از برزنت نسوز آماده استفاده کرد.

برزنت نسوز آماده چیست؟

برزنت نسوز آماده قطعه ای است که کاربرد هایی مثل گرفتن لرزش و صدا را دارد. برزنت نسوز آماده از دو بخش پارچه برزنت و تسمه تشکیل شده است. برزنت نسوز آماده را می توان در اشکال و مدل های متنوعی ساخت و از آن استفاده کرد.

برزنت نسوز آماده علاوه بر گرفتن لرزش و صدا اتصال میان کانال هوا کشی و دستگاه را نیز بسیار ساده تر می کند چرا که در بسیاری از موارد اتفاق می افتد که کانال و دستگاه با هم در یک راستا نمی باشند، در این گونه مواقع استفاده از برزنت نسوز آماده آماده این قابلیت را به شما می دهد که به سادگی این اتصال را بر قرار نمایید.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

برزنت ضد حریق آماده چگونه از ایجاد سر و صدا و لرزش جلو گیری می کند؟

در کانال های هوایی که به دستگاه هایی مثل کولر، بخاری و فن متصل می شوند باید از برزنت نسوز آماده استفاده کنیم تا مانع از ایجاد مزاحمت برای ساکنین شویم؛ اما برزنت نسوز آماده چگونه این وظیفه را انجام می دهد؟

عامل ایجاد کننده این سر و صدا و لرزش چرخش فن و روتور دستگاه می باشد. برزنت نسوز آماده به نحوی مهندسی و ساخته شده است که لرزش و صدای ناشی از این پره را خنثی کند.

یک طرف برزنت نسوز آماده به کانال هوایی و یک طرف آن به خروجی باد دستگاه متصل می شود، به این صورت برزنت نسوز آماده نقش رابط را بین دستگاه و کانال هوا ایفا می کند.

  برزنت نسوز

اگر برزنت نسوز آماده نباشد لرزش و صدا به طور مستقیم از طریق داکت ها به داخل محیط منتقل می شود اما وقتی برزنت نسوز آماده را وارد چرخه می کنیم این اتصال مستقیم را از بین می برد و علاوه بر از بین بردن لرزش ها با توجه به ساختاری که دارد، مانع از ورود سر و صدای مزاحم به محیط نیز می شود.

در همین رابطه بخوانید:

پارچه برزنت ضد آب

برزنت ضد حریق آماده چگونه از ایجاد سر و صدا و لرزش جلو گیری می کند؟

برزنت ضد حریق آماده چه ویژگی هایی دارد؟

علاوه بر خاصیت های لرزه گیر بودن و جلو گیری از ورود سر و صدا که در بالا به آن ها اشاره کردیم پارچه برزنت نسوز آماده خواص مهم و تاثیر گذار دیگری را نیز دارد. در ادامه برخی از این ویژگی ها را با هم می خوانیم:

  • انعطاف پذیر بودن

برزنت نسوز آماده باید دارای انعطاف بالایی باشد تا شرایط نصب در مواقعی که کانال و دستگاه با یک دیگر هم سو نیستند برای کاربر فراهم باشد.

  • مقاوم در برابر آب

برزنت نسوز آماده که در خارج از خانه یا محل کار شما نصب می شود باید در برابر آب از خود مقاومت خوبی داشته باشد چرا که در فصول مختلف سال در معرض آب و هوای نا مساعد قرار می گیرد و اگر در برابر باران و یا برف نتواند از خود مقاومت خوبی نشان دهد دیگر مناسب استفاده برای این منظور نیز نمی باشد.

برزنت ضد حریق آماده چه ویژگی هایی دارد؟

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

  • نسوز بودن

برزنت نسوز آماده علاوه بر سیستم های سرمایشی برای سیستم های گرمایشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو باید مقاومت خوبی در برابر گرما داشته باشد تا اگر به طور ناخواسته با حرارت شدیدی رو به رو شد دچار سوختگی و خرابی نگردد.

  • حالت پذیری بالا

دریچه ها و مقاطعی که می خواهیم برزنت نسوز آماده را روی آن ها سوار کنیم همیشه یکسان و به یک شکل مشخص نیستند. بنابراین برزنت نسوز آماده باید حالت پذیری کافی را به طوری داشته باشد که قابلیت پیاده سازی روی انواع مختلف دریچه ها و مقاطع را داشته باشد. این دریچه ها می توانند چهار ضلعی، دایره ای، بیضوی و یا هر گونه دیگر باشند.

  • استفاده از سیستم قفل متناوب چندگانه
  پارچه برزنت نسوز

پارچه برزنتی که در میان دو تسمه ورق گالوانیزه قرار می گیرد توسط سیستم قفل متناوب چندگانه لاک می شود تا از جدایی آن جلوگیری کند. این ویژگی موجب انجام صحیح عملیات هوابندی در نقاطی که اتصال انجام گرفته است خواهد شد.

علاوه بر هوا بندی این سیستم شرایط آب بندی را نیز محقق می سازد تا در شرایط آب و هوایی نا مساعد که برزنت نسوز آماده تحت بارش باران و برف قرار می گیرد، آبی وارد دستگاه یا کانال انتقال هوا نشود.

دیکسون شما را دعوت به خواندن مقاله زیر می کند:

شناخت کامل پارچه برزنت ارتشی

فاصله ای که برزنت آماده بین دستگاه و کانال پوشش می دهد چقدر باید باشد؟
فاصله ای که برزنت آماده بین دستگاه و کانال پوشش می دهد چقدر باید باشد؟

وقتی برزنت نسوز آماده را در بین کانال و دستگاه قرار می دهیم و آن ها را از این راه به یک دیگر متصل می کنیم فاصله ای را برزنت نسوز آماده اشغال می کند.

این فاصله نباید بیش از حد کوتاه یا بیش از حد بلند باشد چرا که در این صورت کارایی پارچه برزنت نسوز آماده بسیار پایین می آید و باز هم شاهد وجود لرزش و سر و صدا درون فضای مور نظر خواهیم بود. بهترین فاصله، فاصله استاندارد می باشد که توسط نیرو های متخصص به سادگی قابل اجرا می باشد.

خرید برزنت ضد حریق

استفاده از برزنت نسوز آماده باعث راحت تر شدن زندگی ما شده است. با استفاده از برزنت نسوز آماده دیگر سر و صدای ناشی از وسایل سرمایشی یا گرمایشی که بیرون از خانه نصب می کنید وارد اتاق نمی شود و لرزش هایی که سابقا آرامش شما را به هم می زد دیگر راهی به درون خانه تان نخواهند یافت.

برزنت نسوز آماده با جنس خوب و مهندسی مناسبی که دارد می تواند در شرایط مختلف نصب شود و صرف نظر از فصل و زمانی که در آن قرار دارید آرامش را به شما هدیه کند.