پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

خرید سازه پارچه ای در کیفیت مناسبخرید سازه پارچه ای در کیفیت مناسب
خرید سازه پارچه ای در کیفیت مناسب
22 تیر 1400
مرکز فروش پارچه برزنت کانتینری
مرکز فروش پارچه کانتینری
4 مرداد 1400
نمایش همه

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان در عرض 5 روز توسط تیم حرفه ای دیکسون اجرا شده است. در خصوص توضیح راجع به این پروژه تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

به گزار ش خبرگزاری صدا و سیما افتتاح اولین و پیشرفته ترین بیمارستان یکصد تختخوابی با تمام امکانات جهت کمک به مبارزه با کرونا دلتا در سیستان و بلوچستان به دستور فرماندهی کل ارتش ، امیر سرتیپ حیدری در این استان افتتاح شد.

امیر سرتیپ حیدری در این باره توضیح دادند که ستاد بحران استان در سیستان و بلوچستان با حضور معاون و استاندار و مدیر بحران ، رییس دانسگاه و مسئولان نظامی منطقه تشکیل و افتتاح شده است.

امیر سرتیپ دوم : مقادیر زیادی ماسک ، گان ، دستکش ، مواد ضد عفونی و دستگاه های تنفسی را برای بیماران اهدا کردیم و صد هزار تست تشخیص کرونا را وارد استان کردیم.

رییس اداره بهداشت ، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش : بیمارستان 100 تختخوابی تنفسی در عرض 4 الی 5 روز به صورت کاملاً استاندارد با توان بسیار بالا و سازه ی فلزی افتتاح شده است و این بیمارستان دائمی است که در حال حاضر 60 تختخواب دارد و تا ظرفیت 100 تختخواب گنجایش دارد و ما این بیمارستان بی نظیر را در عرض 4 روز برپا کردیم.

در این پروژه بی نظیر سرعت ساخت و دائمی بودن از دو ویژگی مهم بیمارستان تنفسی است.

پیشنهاد میکنیم مطلب زیر را مطالعه کنید :

پروژه بیمارستان صحرایی صد تختخوابی ارتش در استان اصفهان

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان اجرا شده توسط دیکسون

پروژه بیمارستان صد تختخوابی ارتش در سیستان و بلوچستان استان زاهدان توسط نیروی حرفه ای دیکسون در عرض 5 روز کار شبانه روزی اجرا شده است و سازه ی استفاده شده در این پروژه فلزی و دائمی است.

  پارچه ضد آب و کاربردهای آن

سازه پارچه ای ، سازه کششی استفاده در این پروژه عایقی جهت جلوگیری از ورود گرما وسرما به داخل محیط است تمام مراحل زیر نظر کارفرما انجام شده بدون اینکه اشکال کوچکی وجود داشته باشد.

همچین ما آمادگی همکاری با نیروی ارتش برای ساخت بیمارستان صحرایی در تمام نقاط ایران را خواهیم داشت.

منبع خبر : www.tasnimnews.com