انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت

فروش عمده پارچه برزنت
فروش عمده پارچه برزنت
26 بهمن 1399
دلایل انتخاب پارچه ترانزیتی - دیکسون
دلایل انتخاب پارچه ترانزیتی
1 خرداد 1400
نمایش همه

انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت

انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت

انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت

انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت

چرا برای انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت باید دقت داشته باشیم؟ همانطور که بهتر می دانید در گذشته پارچه های زیادی تولید می شد امروزه نیز به تعداد انواع پارچه ها افزوده شده است که می توان گفت پارچه کانتینری جز این دسته می باشد. انتخاب پارچه کانتینری جز آن دسته از پارچه ها می باشد که می توانند کیفیت خود را حفظ کنند و تا مدت ها بدون مشکل از شما در برابر عوامل مختلف مانند باران ، برف و…. محافظت کنند.

ما با تهیه این مقاله سعی بر این داریم تا شما به عنوان مشتری بتوانید با انتخاب پارچه کانتینری مناسب خرید پارچه با کیفیتی را داشته باشید. بعضی از مشتریان از این سوال را دارند که چرا بیشتر افراد خرید پارچه کانتینری را پیشنهاد می دهند! برای این که با این نوع پارچه بیشتر آشنا شوید و یک انتخاب مناسب داشته باشید ادامه مقاله را از دست ندهید و همراه ما باشید.

ویژگی های پارچه کانتینری

در این بخش شما با ویژگی پارچه های کانتینری بیشتر آشنا خواهید شد. پارچه های کانتینری به پارچه های برزنتی نیز معروف هستند اگر در جایی این نام ها به گوشتان خورد تعجب نکنید.

پارچه کانتینری جز پارچه های سنگین و ضد آب به حساب می آید. این روزها در بازار پارچه های ضد آب طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است چرا که می تواند در برابر بارش باران و برق مقاوم باشد و هیچ آب بارانی به بافت پارچه نفوذ نکند. این نوع پارچه برای سایبان و آلاچیق های پارچه ای گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.

  شلنگ برزنتی ضد حریق

پس اگر می خواهید برای خود سایبان تهیه کنید پارچه سایبان را حتما انتخاب پارچه کانتینری یا برزنتی در نظر بگیرید تا در روزهای بارانی به مشکلی برنخورید. پارچه کانتینری از ماده ای به نام پلی اتیلن تولید می شود. یکی دیگر از ویژگی هایی که پارچه های کانتینری دارند این است که نسوز هستند یعنی زمانی که آتش سوزی به هر علتی رخ بدهد به هیچ عنوان از بین نخواهند رفت.

این مورد برای افرادی که از آتش سوزی و خسارت های ناشی از آن می ترسند بسیار مفید خواهد بود. همچنین این پارچه در برابر اشعه های یو وی ، ایکس و… نیز مقاومت بسیار بالایی خواهد داشت. هنوز هم در انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت شک دارید؟

مطالب پیشنهادی:

فروش عمده پارچه برزنت

قیمت رول پارچه برزنت

انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت - سفارش پارچه کانتینری

از پارچه کانتینری در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده است که از پارچه کانتینری در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

پارچه کانتینری جز پارچه های پرفروش به حساب می آید چرا که مهمترین علت این موضوع ویژگی هایی مفیدی است که این پارچه دارد و ما در بالا به آن اشاره کردیم! اگر به کامیون های روباز دقت کرده باشید بعضی از صاحبان آن ها سقف کامیون را با پارچه پوشانده اند که باید بگوییم آن پارچه از نوع کانتینری است.

از پارچه های کانتینری در مکان های دیگری مانند کشتیرانی ، حمل و نقل ریلی ، حمل بار قطار و… استفاده میشود البته انتخاب پارچه کانتینری تنها این کاربردها را ندارد بلکه شما می توانید از این پارچه برای چتر و سایبان ، چادرهای مسافرتی معروف ، استخر های روباز ، سایبان فروشگاه ها و… نیز استفاده می شود. با وجود دانستن کاربرد این نوع پارچه شما می توانید به راحتی خرید پارچه را انجام بدهید.

  نکات مهم پارچه کانتینری؛ بایدها و نبایدها

در همین رابطه بخوانید:

فروش ویژه پارچه پی وی سی

فروش ویژه پارچه برزنت

انتخاب پارچه کانتینری باکیفیت - شرکت دیکسون
چه عواملی بر روی قیمت پارچه کانتینری تاثیرگذار می باشد؟

از نظر شما چه عواملی بر روی قیمت پارچه کانتینری تاثیرگذار می باشد؟ اولین مورد موادی است که در طراحی و تولید پارچه استفاده شده است همانطور که می دانید هر چقدر کیفیت مواد بالاتر باشد قیمت برای انتخاب پارچه کانتینری نیز بالاتر خواهد رفت!

همچنین پارچه هایی که در آن رنگ های خاص به کار رفته شده است نیز قیمت بالایی دارند. باید در زمان خرید پارچه به این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید در انتخاب پارچه کانتینری موردنظر خود  با قیمت مناسب به خوبی عمل کنید.

سفارش پارچه کانتینری در کیفیت بالا

برای انتخاب پارچه کانتینری می توانید با فروشگاه پارچه دیکسیون در ارتباط باشید. ما انواع پارچه کانتینری را با قیمت مناسب تولید و روانه بازار می کنیم. شما حتی می توانید به صورت عمده از ما خرید پارچه مدنظر خود را انجام بدهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب پارچه کانتینری بر روی لینک زیر کلیک کنید و با مشاوران ما در ارتباط باشید.