طراحی پارچه سقف با جدیدترین تکنولوژی

سازه چادری پارک آب و آتش تهران
سازه چادری پارک آب و آتش تهران
5 بهمن 1400
مزایای استخر برزنتی کوچک
مزایای استخر برزنتی کوچک
9 بهمن 1400
نمایش همه

طراحی پارچه سقف با جدیدترین تکنولوژی

طراحی پارچه سقف با جدیدترین تکنولوژی

طراحی پارچه سقف با جدیدترین تکنولوژی

دیکسون با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، طراحی پارچه سقف را به عنوان مجموعه ای منحصر به فرد برای ساخت سازه های کششی تولید می کند.

سبکی و استحکام این بافته ها در ترکیب با عدم نفوذ پذیری در مقابل آب و پایداری قابل توجه در برابر UV باعث شده تا بهترین گزینه خرید برای پارچه سقف سازه کششی پارچه ای باشند.

در اوایل دهه 80 در خارج از یورت ها و چادرهای سیرک، معماری پارچه کششی به تازگی به عنوان یک روش دائمی ساخت و ساز ظاهر شده بود و از آن زمان تا کنون با پیشرفت تکنولوژی دستاورد های چشمگیری کسب کرده است.

امروزه ما در دیکسون به عنوان پیشگام در این صنعت، در صدد هستیم تا طراحی پارچه سقف با بروز ترین تکنولوژی و فناوری را به مشتریان و علاقه مندان به سازه های کششی عرضه کنیم.

استفاده از بروزترین فناوری ها چگونه باعث بهبود طراحی پارچه سقف می شود؟

در بسیاری از سازه های کششی حتی پس از گذشت 30 سال، پارچه سقف به لطف بازرسی، تعمیر و نگهداری و تمیز کردن منظم هنوز مستحکم مانده و غشاء به خوبی عمل کرده که در واقع بیش از طول عمر 15 تا 20 ساله پیش بینی شده خود دوام آورده است.

اما زمان استقبال از نسل جدید طراحی پارچه‌ ها فرا رسیده است. در حالی که پارچه سقف هنوز از نظر ساختاری عمل می کند، ظاهر زیبایی شناختی آن به نظر می رسد که پا به سن گذاشته باشد.

در نتیجه، اکنون دیکسون با بکارگیری متریال مرغوب و با کیفیت و با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بهترین پارچه سقف را با قیمتی مناسب و نسبت به عملکردشان ارزان، تولید، نصب و جایگزین می کند. و نتیجه شگفت انگیز است، چه تفاوتی!

شما به سرعت و تنها با یک بار نگاه کردن متوجه تفاوت بین پلی استر با روکش PVC جدید و سقف پارچه ای قدیمی می شوید. طراحی پارچه سقف جدید به گونه ای می باشد که یکدست، روشن و درخشان است!

در همین رابطه مقاله زیر را بخوانید:

نصب پارچه سقف در ساحل

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

طراحی پارچه سقف سازه کششی با تکیه بر فناوری پارچه پی وی سی

تکنولوژی پلی استر با روکش PVC امروزی بسیار پیشرفته تر از 30 سال پیش است. پارچه‌ای که امروز تولید می‌کنیم از نظر ساختاری عملکرد بهتری خواهد داشت و زیبایی ‌شناسی خود را بسیار طولانی ‌تر حفظ می ‌کند.

  سقف متحرک

امروزه استفاده از این پارچه برزنت رواج بسیاری یافته و با قیمت مناسب و ارزان قابل تهیه و خرید هستند. با تحقیق و توسعه، سیستم پارچه سقف جدید از چندین نوع مواد ساخته خواهد شد.

پلی استر روکش شده PVC با پوشش TiO2/Nano برای بهبود خواص تمیز کنندگی، پلی استر روکش شده PVC با عملیات حرارتی پایین برای عملکرد حرارتی بهتر، پلی استر PVC با انتقال نور بالا و فویل ETFE.

برای افزایش عملکرد حرارتی سقف، پارچه ها دارای یک غشای بیرونی پلی استر با روکش PVC (چه با پوشش TiO2/Nano یا با پوشش Low E)، یک لایه عایق، چند فویل و یک آستر داخلی خواهند بود.

طراحی پارچه سقف سازه کششی با تکیه بر فناوری پارچه پی وی سی

طراحی پارچه سقف با فناوری روز

ترکیبی از مواد مصنوعی جدید تر و فن‌آوری های طراحی ساختاری پیشرفته به سقف های پارچه ای کششی معاصر بهره وری انرژی و دوام و قابلیت اطمینان بسیار بیشتری نسبت به سقف‌های ساخته شده در 20 سال پیش داده است.

تکنیک‌ های تحلیلی پیشرفته، فرم‌ یابی و پیش‌ بینی قابل اعتماد تنش‌ های پارچه را فراهم می ‌کند و در عین حال به طراحان اجازه می‌ دهد تا اشکال منحصر به ‌فرد را با اطمینان از رفتار قابل اعتماد طراحی پارچه سقف و انتخاب کنند.

جزئیات ساختاری هم برای بهبود عملکرد و هم برای شخصیت بصری درخشان که با عملکرد آن ها در ساختار مطابقت دارد، تکامل یافته است.

دیکسون شما را دعوت به خواندن مقاله زیر می کند:

خرید پارچه سقف برای ویلا

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

طراحی خوب به معنای مشتری راضی و خشنود است.

طراحی خوب به معنای ساخت کارآمد، نصب آسان و در نهایت ارزش خوب است. در دنیای چادر ما همیشه بر روی طراحی ساختار پارچه سقف شما تمرکز می کنیم و مطمئن می شویم که شکل مناسبی دارد.

  پارچه سقف متحرک دیکسون

پارچه سقف به وسیله با کیفیت ترین قاب پشتیبانی می شود و بنابراین بهترین راه حل برای پوشش سقف است.

در مراحل اولیه طراحی پارچه سقف، از شما در مورد فرمی که می‌خواهید سایبان پارچه ای یا سقف داشته باشد و این که آیا باید آویزان، خود نگهدار یا شناور و غیره باشد، می‌ پرسیم.

این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که انتظارات شما را به طور کامل درک کرده‌ایم، بنابراین می‌توانیم فرمی را ترسیم کنیم که کاملاً برای شما و برنامه کاربردی کار می ‌کند.

این فرآیند توجیهی منجر به طرحی می شود که پس از آن، علاوه بر کاهش هزینه و قیمت، زیبایی ظاهری چشمگیری نیز ارائه می دهد.

طراحی خوب به معنای مشتری راضی و خشنود است.
آینده طراحی و ساخت سقف پارچه ای

آینده طراحی و ساخت سقف پارچه ای، نیازمند استفاده بیشتر از مواد تجدید پذیر و کاهش انتشار کربن است. دنیای چادر در سازه های پارچه ای کششی و سیستم های سقف پارچه ای برای استفاده در کاربرد های بیرونی و داخلی تخصص دارد.

سایبان های پارچه ای را می توان برای راهرو های سر پوشیده کششی و به عنوان سایبان های چادری استفاده کرد. سقف های پارچه ای داخلی را می توان برای ایجاد تاثیر و ایجاد سایه ارزشمند طراحی کرد.

یک ساختار پارچه ای کششی می تواند حجم مواد مورد نیاز در ساخت و ساز را به میزان قابل توجهی کاهش دهد، بنابراین رد پای کربن را کاهش می دهد. به طور معمول پارچه می تواند PVC، شیشه سیلیکونی، PTFE یا ETFE باشد.

دیکسون، پیشگام در طراحی سقف پارچه ای

دیکسون تا کنون با مالکان، معماران، مهندسان و پیمانکاران زیادی در سراسر ایران برای طراحی و ساخت سازه های پارچه ای کششی سفارشی که برای ایجاد سیستم های سقف، سایبان پارچه ای ها و نورگیرهای نوآورانه استفاده می شود، همکاری کرده است.

دیکسون به عنوان یک پیمانکار تخصصی کلید در دست، کمک های پیش از ساخت را ارائه می دهد. از جمله کمک های طراحی، بودجه بندی، روش های ساخت و ساز و توسعه برنامه زمان بندی پروژه. قابلیت های داخلی دیکسون شامل طراحی، مهندسی، ساخت، نصب و نگهداری سازه های کششی است.