نورپردازی آلاچیق پارچه ای

پارچه پی وی سی مناسب سایبان برقی
پارچه پی وی سی مناسب سایبان برقی
15 فروردین 1401
پارچه برزنت نسوز فایبرگلاس
پارچه برزنت نسوز فایبرگلاس
20 فروردین 1401
نمایش همه

نورپردازی آلاچیق پارچه ای

نورپردازی آلاچیق پارچه ای

نورپردازی آلاچیق پارچه ای

نورپردازی آلاچیق پارچه ای به معماران و طراحان فرصتی منحصر به فرد می دهد تا دو هویت زیبایی شناختی مجزا برای یک ساختمان ایجاد کنند. ظاهر این سازه در طول روز را می توان پس از غروب خورشید با کمک طرح های روشنایی برنامه ریزی شده تغییر داد.

نورپردازی LED از ظریف تا نمادین می‌تواند هویت شبانه آلاچیق پارچه ای را منعکس‌کننده ارزش‌ ها و علایق شرکت، سرمایه‌ گذاران یا جامعه شما کند. در این مقاله سه ​​مورد از متداول ترین جلوه های به دست آمده توسط طرح های نورپردازی آلاچیق پارچه ای آورده شده است.

اثر روشنایی داخلی بر روی آلاچیق پارچه ای

نورپردازی آلاچیق پارچه ای با عبور نور به سمت داخل در طول روز و سپس انتقال نور داخلی به بیرون در شب مشخص می شود. نتیجه یک نور ملایم به داخل آلاچیق پارچه ای در شب است.

هم غشای انتخاب شده برای نما و هم نور مورد استفاده می توانند بر کدورت نمای خیابان تأثیر بگذارند تا به اثر مورد نظر دست پیدا کنند. این می تواند یک گزینه فوق العاده ارزشمند برای سازه هایی باشد که به دنبال ترکیب بهتری با جامعه اطراف به روشی ظریف تر هستند.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

اثر تبلیغاتی و برندسازی بر آلاچیق پارچه ای

نورپردازی آلاچیق پارچه ای فرصتی عالی برای نمایش نام تجاری شرکت شما یا تبلیغ برای سازمان دیگری فراهم می کند. با استفاده از گرافیک های سفارشی چاپ شده روی غشاء، طراحان نور می توانند بهترین راه را برای روشن کردن عناصر خاص برند یا کل قطعه انتخاب کنند.

نورپردازی آلاچیق پارچه ای در شب به ویژه برای این نوع تبلیغات مهم است، زیرا این تضاد نور با تاریکی اغلب باعث می‌شود که گرافیک حتی بیشتر از ساعات روز برجسته شود.

در همین رابطه بخوانید:

چرا آلاچیق پارچه ای بخریم؟

اثر تبلیغاتی و برندسازی بر آلاچیق پارچه ای

جلوه هنری نمادین آلاچیق پارچه ای

برای ایجاد یک هویت واقعاً منحصر به فرد در شب، از نورپردازی LED می توان برای تبدیل نورپردازی آلاچیق پارچه ای به یک قطعه نمادین از هنر اجتماعی استفاده کرد. این را می توان از طریق طراحی نور به تنهایی یا در ترکیب با اشکال نما سفارشی به دست آورد.

  سایبان برزنتی آلاچیق

از عناصر نمای سه بعدی گرفته تا طرح های ماژولار هندسی، جفت شدن نورپردازی و نمای آلاچیق پارچه ای می تواند ویژگی روشنایی را هم از عملکردی و هم ظاهری به نمایی واقعاً خاطره انگیز تبدیل کند.

دیکسون در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

انواع آلاچیق پارچه ای

جلوه هنری نمادین آلاچیق پارچه ای
انواع روش های نورپردازی آلاچیق های پارچه ای

LED

یک منبع محبوب مدرن برای روشنایی است. گزینه های تغییر رنگ، سطوح لوکس بالا، تولید گرمای کم و اغلب اتصالات نوری کوچک را ارائه می دهد.

این را به یک آلاچیق پارچه ای اضافه کنید – معمولاً برای استفاده داخلی یا نمایشگاهی – و منبع نوری خواهید داشت که می توانید به راحتی آن را روی سایبان خود پنهان کنید و با زیبایی شناسی فرم تداخلی ایجاد نمی کند.

تغییر رنگ

یکی از ویژگی های عالی نورپردازی آلاچیق پارچه ای ال ای دی مدرن آن است که به شما این امکان را می دهد که پارچه سفید رنگی را انتخاب کنید که اغلب ارزان قیمت تر از رنگی است (و البته هرگز از مد نمی افتد) و سپس آن را با هر رنگی زیر نور خورشید روشن کنید!

نور پس زمینه

یک راه ساده برای برجسته کردن نورپردازی آلاچیق پارچه ای شما بدون وقفه دیدن منبع نور است. فرم های پارچه به زیبایی به این تکنیک کمک می کنند – فقط باید در انتخاب پارچه و منبع نور خود دقت کنید تا مطمئن شوید که «لکه» رخ نمی دهد ( هنگامی که می توانید منبع نور خود را از طریق پارچه ببینید).

از این رو در نورپردازی آلاچیق پارچه ای از پارچه‌ های بسیار نازک که پس از بافت تحت عملیات حرارتی قرار می‌ گیرند یا با پخش موضعی منبع نور قبل از برخورد نور حاصله به پشت پارچه، اجتناب می‌ شود.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

نورپردازی جلو

  قیمت برزنت ترانزیتی در اصفهان

نورپردازی جلو یک تکنیک ایده آل نورپردازی آلاچیق پارچه‌ ای است، زیرا پارچه منحنی دوتایی به زیبایی به عمق و افزایش انقباض شکل تأکید می ‌کند. البته هنگامی که دو افکت نورپردازی جلو و عقب با پارچه مشبک ترکیب می‌شوند، می‌توانید اثر پارچه صحنه را معرفی کنید که در آن پارچه می ‌تواند ضخیم (هنگامی که از جلو روشن می ‌شود)باشد.

اما در هنگام روشن شدن از پشت شفاف به نظر برسد. هنگامی که می خواهید تأکید را از یک فضا به فضای دیگر منتقل کنید، این یک اثر عالی است، به عنوان مثال اگر مشتری نمایشگاه شما مایل است غرفه بیش از یک پیام را منتقل کند.

نور طبیعی بیشتر

ماهیت شفاف آلاچیق پارچه ای ، نور همچون روز فوق العاده ای را برای فضای داخلی ایجاد می کند. پوشش نور را به آرامی و به طور یکنواخت پخش می کند که از سایه ها جلوگیری می کند و فضای کار را به خوبی روشن می کند. معمولاً در طول روز نیازی به روشن کردن چراغ ها ندارید.

هنگامی که از نورهای مصنوعی استفاده می شود، قسمت سفید زیر پوشش نور را منعکس می کند تا نور کمتری مورد نیاز باشد. از نتایج به دست آمده از نورپردازی آلاچیق پارچه ای می توان به راضی نگه داشتن مردم، ایمن بودن و صرفه جویی در پول اشاره کرد.

آیا آلاچیق پارچه ای برای پروژه شما مناسب است؟
آیا آلاچیق پارچه ای برای پروژه شما مناسب است؟

آلاچیق پارچه ای نوعی سازه کششی است که از فناوری در حال گسترش استفاده می کند تا معماران و طراحان انعطاف پذیری را برای ارائه راه حل های طراحی جایگزین، مقرون به صرفه و کم تعمیر برای طیف وسیعی از ساختمان ها فراهم کنند.

در بخش سازه‌ های کششی، ما در طراحی، مهندسی، ساخت و نصب پروژه‌ های تجاری، دولتی و پروژه‌ های طراحی اولیه از لحاظ ساختاری پیچیده و خلاقانه تخصص داریم.

تخصص ما در مورد سیستم‌ های نمای کششی و آلاچیق های پارچه ای از معماران، طراحان، پیمانکاران عمومی و مالکان ساختمان در تلاش‌ هایشان برای جان بخشیدن به پروژه ‌های غشایی کششی سفارشی پشتیبانی می‌ کند.