آلاچیق پارچه ای ضد آب بخریم

نقش سازه کششی
نقش سازه کششی در روشنایی شب
24 آبان 1400
پنل خورشیدی در سازه پارچه ای
استفاده از پنل خورشیدی در سازه پارچه ای
26 آبان 1400
نمایش همه

آلاچیق پارچه ای ضد آب بخریم

آلاچیق پارچه ای ضد آب

آلاچیق پارچه ای ضد آب

در این مطلب قصد داریم  در ارتباط با آلاچیق پارچه ای ضد آب، نوع پارچه مناسب برای آن و معتبر ترین فروشگاه برای دوخت و اجرایی شدن سازه پارچه ای را خدمت تان بگوییم. پس با ما همراه باشید.

آلاچیق پارچه ای چیست؟

آلاچیق پارچه ای یکی از بی نظیر ترین آلاچیق های موجود است که در فضاهای متععد مورد استفاده قرار می گیرند.

در پیک نیک هایا حیاط خانه که آلاچیقی ندارند می توانیم با استفاده از آلاچق پارچه ای برای خود فضایی برای استراحت فراهم کنیم.همچنین آلاچیق پارچه ای ضد آب به عنوان سایبان نیز مورد استفاده قرار می گیرند و در همه ی فصول می توان از آنها استفاده کرد.

آلاچیق پارچه ای به علت نوع مقاومتی که همانند آلاچیق های چوبی و فلزی دارند در شرایط مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا از دوام بالایی برخوردار هستند.

آلاچیق پارچه ای ضد آب-دیکسون

مزایای آلاچیق پارچه ای

آلاچیق پارچه ای ضد آب به علت ویژگی ها و مزایای زیادی که دارند به سرعت در میان مردم محبوب شده اند. مزایای آلاچیق پارچه ای عبارتند از:

  • تنوع رنگی
  • داشتن ظاهری زیبا
  • قابلیت نصب آسان
  • هزینه ی بسیار کم
  • اجرایی شدن حتی در مساحت های بزرگ
  • مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش خورشید
  • و مهم تر از همه ضد آب بودن آن زیرا پارچه های ضد آب بسیار مقرون به صرفه می باشند و در برابر پارگی، سایش و قارچ مقاوم هستند.

جنس پارچه ی آلاچیق پارچه ای چیست؟

در هنگام خرید آلاچیق پارچه ای سعی کنید آلاچیقی را تهیه کنید که پارچه ی ان از دوام بالایی برخوردار باشد و همچنین ضد آب باشد تا بتوانید در تمامی فصول از آن استفاده کنید و سال ها در کنار شما بماند.

  نکات مهم در زمان خرید آلاچیق پارچه ای

پارچه های استفاده شده برای آلاچیق، اغلب ضد آب هستند تا در هنگام بارش باران، آب باران به داخل آن نفوذ نکند و به راحتی بتوان در زیر آن نشست و از باران لذت برد.

انواع آلاچیق پارچه ای ضد آب از پارچه های مرغوبی ساخته می شوند بنابراین از قیمت بالایی نیز برخوردار هستند. معمولا برای ساخت آلاچیق پارچه ای از پارچه برزنت استفاده می کنند.

پارچه برزنت نوعی پارچه ی ضخیم است که در مقابل لباراش باران و اسعه های خورشید بسیار مقا.وم بوده و جنس الیاف آن از پلی استر و نخ پنبه ای می باشد.

از آلاچیق هایی که با برزنت ساخته می شوند در انواع کافه ها، رستوران ها و حیاط خانه ها استفاده می کنند تا علاوه بر زیبایی به فضای مورد نظر آنها، مکانی برای استراحت نیز ایجاد کند.

می توانی برای آشنایی بیشتر با پارچه ی آلاچیق های پارچه ای، پارچه برزنت آلاچیق را مطالعه کنید.

آلاچیق پارچه ای ضد آب-آلاچیق
قیمت آلاچیق پارچه ای ضد آب

عوامل متعددی بر قیمت آلاچیق پارچه ای تاثیر می گذارند. این عوامل عبارتند از:

1- جنس پارچه مرغوب: اگر می خواهید انواع آلاچیق پارچه ای خود را به صورت ضد آب تهیه کنید باید از حتما از پارچه هایی مرغوب مانند برزنت برای دوخت آنها استفاده شده باشد. بنابراین در هنگام خرید آلاچیق پارچه ای ضد آب به این مورد دقت کنید.

2- نحوه دوخت: نحوه ی دوخت آلاچیق پارچه ای باید بسیار محکم باشد زیرا در اینصورت از دوام بالایی برخوردار خواهد بود.

آلاچیق پارچه ای را به دو صورت دستی یا فرکانس بالا با ماشین های صنعتی می دوزند. آلاچیق هایی که با ماشین های صنعتی دوخته می شوند قیمت بالاتری نسبت به دسته ی قبلی دارند زیرا پارچه سازه کششی آنها مقاومت بالایی دارد.

  مزایای آلاچیق پارچه ای متحرک

3- ابعاد آلاچیق: هرچه آلاچیقی که می خواهید تهیه کنید بزرگتر باشد هزینه ی بیشتری برای شما دارد. زیرا آلاچیق پارچه ای ضد آب، پارچه ی بیشتری برای دوخت خود می خواهد.

برای آشنایی بیشتر با قیمت آلاچیق ها می توانید مطلب عوامل مهم در قیمت نهایی آلاچیق پارچه ای را مطالعه کنید تا بتوانید راحت تر این نوع آلاچیق ها را تهیه نمایید.

آلاچیق پارچه ای ضد آب-خرید آلاچیق پارچه ای
خرید آلاچیق پارچه ای ضد آب

چنانچه قصد خرید و سفارش آلاچیق پارچه ای ضد آب را دارید می توانید به فروشگاه ما مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید در صورت هرگونه سوال و ابهام از مشاورین مجموعه بهره بگیرید.

همان طور که می دانید یا شنیده اید، اجرای آلاچیق پارچه ای ضد آب به هر مدلی که باشد باید نظارت مهندسین را در بر داشته باشد و محاسبات فنی روی آن انجام بگیرد. خبر خوش اینجاست که از این بابت نیز خیال تان راحت باشد.

شما می توانید برای طراحی، پیاده سازی، نصب انواع سازه های بادی، سازه کششی، سازه چادری و… به فروشگاه دیکسون سری بزنید و در صورت دریافت مشاوره با پل های ارتباطی مجموعه تماس حاصل فرمایید.