مزایای سازه پوشیده از پارچه برزنت

فروش انواع پارچه پی وی سی
فروش انواع پارچه های پی وی سی نانو
22 آذر 1400
عمر سازه های پارچه PVC
عمر سازه های پارچه PVC
29 آذر 1400
نمایش همه

مزایای سازه پوشیده از پارچه برزنت

مزایای سازه های پوشیده از پارچه برزنت

مزایای سازه های پوشیده از پارچه برزنت

در مبحث مزایای سازه پوشیده از پارچه برزنت اولین مزیتی که در نگاه اول هر فردی متوجه آن می شود سبک بودن و کم حجم بودن سازه پوشیده از پارچه برزنت است

سازه پوشیده از پارچه برزنت یکی از سازه های مدرن با مصالح امروزی هستند که مزایای بیشماری دارند.

این مزیت علاوه بر این که ایمنی سازه پوشیده از پارچه برزنت را در مقابل حوادث مترقبه و غیرمترقبه بالا می برد، جابجایی و تعمیرات و نگهداری و کار با سازه پوشیده از پارچه برزنت را هم راحت تر و ساده تر می کند.

شستشو پارچه برزنت مناسب سازه های مختلف

کار با سازه پوشیده از پارچه برزنت می تواند شامل شستشو و تمیز کاری هر چند وقت یک بار سازه نیز باشد. هر چند که سازه پوشیده از پارچه برزنت چه سایبان مغازه ها باشند و چه سایبان چتری کافه ها و چه چادرهای ساخت غرفه های نمایشگاهی و یا سازه های عظیم و گسترده آمفی تئاتر ها همگی با یک باران طبیعی به راحتی شست و شو و براق و تمیز می شوند.

حالا این سهولت در تمیز کردن سازه های پارچه ای را در نظر بگیرید با تمیز کردن ساختمان هایی که نمای کامپوزیت دارند و یا نمای شیشه ای که چند نفر کارگر و هزینه برای تمیز کاری آن ها باید صرف شود.

این مورد یکی از ابتدایی ترین مزایا سازه پوشیده از پارچه برزنت است.

پارچه برزنت مناسب انواع سازه ها

پارچه برزنت مناسب انواع سازه ها

از مزایای سبک بودن و کم حجم بودن و خاصیت تمیز شوندگی آسان سازه پوشیده از پارچه برزنت که بگذریم، مزیت ارزان بودن آن ها و مقرون به صرفه بودن پارچه برزنت سازه های پارچه ای از لحاظ اقتصادی مقوله ای است که در بخش های قبلی به صورت مفصل به اثبات آن پرداخته ایم.

  پارچه های برزنت دیکسون

مزیت دیگر سازه پوشیده از پارچه برزنت ، ضد آب بودن آن ها و عایق بودن آن ها در برابر باران و رطوبت است که این مساله به ویژه برای سایبان خودرو و سازه های چادری آمفی تئاتر ها و سایبان مغازه ها و سایبان پارچه ای تراس ها و منازل و ویلاها مزیت بسیار قابل توجه و ارزشمندی است.

فروشگاه دیکسون مطالب زیر را در همین راستا به شما پیشنهاد می دهد بخوانید:

پارچه برزنت مخصوص سایبان ها

تفاوت پارچه برزنت با دیگر انواع پارچه ها

استفاده از پارچه برزنت برای سازه های اتوماتیک

استفاده از پارچه برزنت برای سازه های اتوماتیک

از دیگر مزایای سازه پوشیده از پارچه برزنت می توان ویژگی اتوماتیک بودن و کنترل با ریموت و برق سازه پوشیده از پارچه برزنت را نام برد.

سایبان برقی مغازه ها یا روکش های پارچه برزنت استخر ها و یا سقف های پارچه ای که برای مسقف کردن تراس منازل استفاده می شوند و حتی سایبان پارچه ای خودرو ها همگی به راحتی با یک ریموت کنترل می توانند باز و بسته شوند و یا تغییر شیب داده شوند.

سرعت اجرای سازه پارچه ای از جنس برزنت

 از مزایای سازه پوشیده از پارچه برزنت از لحاظ سرعت در اجرا و زمان نصب هم باید بگوییم که یک سازه پوشیده از پارچه برزنت هر چقدر هم عظیم و گسترده باشد مانند سقف چادری ورزشگاه ها و استادیوم های ورزشی نهایتاً یک روزه یا دو روزه قابل اجرا و بهره برداری است.

حتی سازه های پارچه ای دیگر مانند سایبان پارکینگ یا سایبان مغازه ها که زمان نصبی در حدود چند ساعت دارند و این سرعت در نصب و اجرای سازه های پارچه ای خود یکی از بهترین مزایا و مقرون به صرفه بودن ساختمان های پوشیده از پارچه است.آن هم در این دوره از زندگی بشر که وقت و زمان سرمایه ای مانند طلا برای بشر امروزی است.

  استفاده از پارچه برزنت برای سایبان برقی
سرعت اجرای سازه پارچه ای از جنس برزنت
تنوع طرح و رنگ پارچه برزنت

از دیگر مزایای سازه پوشیده از پارچه برزنت تنوع در طرح و رنگ این سازه های پارچه ای را می توان نام برد.

همگی ما سایبان های رنگارنگ مغازه ها و فروشگاه ها و آلاچیق های متنوع و جذاب کافه ها را دیده ایم. زیبایی سایبان های چتری که در پارک ها و در فضاهای سبز شهری به اشکال شش ضلعی و هشت ضلعی زیبا وجود دارند تا سازه های پارچه ای بزرگ به شکل زین اسبی یا خیمه ای که توسط شهرداری ها و یا در فرودگاه ها نصب شده اند، چشم هر بیننده ای را جلب می کند.

برای خرید انواع سازه پوشیده از پارچه برزنت کافیست بر روی لینک زیر کلیک کرده و با کارشناسان فروشگاه دیکسون در ارتباط باشید.