آیا نصب استخر برزنتی راحت است؟

پرکاربردترین پارچه پی وی سی نسوز
پرکاربردترین پارچه پی وی سی نسوز
21 فروردین 1401
روش رنگ کردن پارچه برزنتی
روش رنگ کردن پارچه برزنتی
4 اردیبهشت 1401
نمایش همه

آیا نصب استخر برزنتی راحت است؟

آیا نصب استخر برزنتی راحت است؟

آیا نصب استخر برزنتی راحت است؟

نصب استخر برزنتی چه کمکی به شما می کند؟ استخر های برزنتی عموما استخر هایی مستطیلی شکل می باشند که الیاف آن ها با روکشی از برزنت پوشیده شده است. استخر های از جنس پارچه برزنت از بهترین انواع استخر های پیش ساخته هستند و می توانند بنا بر نیاز شما کاربری های و اندازه های متنوعی داشته باشند.

از این استخر ها می توان برای جنبه های تفریحی، جمع آوری موقتی آب و کاربرد های دیگر استفاده کرد. این استخر ها حتی کاربرد های پزشکی نیز دارند و برای کسانی که به آن ها توصیه شده تا با راه رفتن در آب به مداوای خود بپردازند مفید واقع خواهند شد.

از استخر برزنتی در چه مکان هایی و برای چه هدف هایی می توان استفاده کرد؟

از آن جایی که این استخر های از جنس پارچه برزنت تنوع بالایی در سایز خود دارند تقریبا در هر جایی می توان از آن ها استفاده کرد. این استخر ها را می توان برای کاربری های تفریحی مثل آب تنی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان تهیه کرد تا در روز های گرم تابستان از خنکی آب استخر لذت ببرند.

به دلیل باز بودن دست شما در انتخاب اندازه، استخر های برزنتی را می توان در خانه، حیاط، پشت بام، پارکینگ و حتی جا هایی مثل مدارس نیز استفاده کرد. این استخر های برزنتی می توانند کاربری ایجاد اشتغال را نیز با خود به همراه داشته باشند.

با انتخاب استخر برزنتی مناسب می توان به کار هایی مثل پرورش ماهی نیز مشغول شد و از این راه کسب در آمد کرد. از استخر های برزنتی می توان به جمع آوری آب های اضافی که برای مثال پس از باران روی پشت بام جمع می شود استفاده کرد و سپس این آب ذخیره شده را به کار های متنوعی اختصاص داد؛ برای مثال شما می توانید درختان باغ خود را با این آب جمع شده آبیاری کنید.

این گونه شما هم در مصرف آب صرفه جویی کرده اید و هم هزینه های مصرف آب و برق خود را کاهش داده اید و به مدیریت منابع مالی خود کمک کرده اید.

در همین رابطه مقاله زیر را نیز مطالعه کنید:

مزایای استخر برزنتی کوچک

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

چرا باید نصب و استفاده از استخر های برزنتی را مد نظر قرار دهیم؟

استخر برزنتی ها به دلیل پیش ساخته بودن قابلیت حمل استخر را برای شما به همراه می آورند، به این ترتیب شما می توانید این استخر های سبک و کم حجم را با خود از جایی به جای دیگر ببرید و از آن ها استفاده مورد نظرتان را ببرید.

  چادر نمایشگاهی با برزنت پی وی سی

استخر های برزنتی به دلیل وزن پایین و مناسب و حجم نه چندان بالا دست شما را برای انتقالشان باز می گذارند و به علت قابلیت نصب آسانی که دارند می توانند زندگی شما را ساده تر و لذت بخش تر بکنند.

چرا باید نصب و استفاده از استخر های برزنتی را مد نظر قرار دهیم؟

نقش جنس بدنه و فریم در نصب استخر های برزنتی

همان طور که از نام این نوع از استخر پیداست جنس بدنه ی استخر های برزنتی از جنس برزنت می باشد. از ویژگی های مشخص برزنت می توان به عدم افت کیفیت آن در گذر زمان اشاره کرد. این ویژگی باعث می شود که شما بتوانید در مدت طولانی از استخر برزنتی خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

به دلیل تغییر پیدا نکردن رنگ و عدم تغییر ساختار این نوع از استخر ها شما می توانید از استخر های برزنتی تقریبا در هر جایی و هر شرایط آب و هوایی ای استفاده کنید. نکته مهم دیگر برای نصب استخر های برزنتی توجه به جنس فریم ها و پایه های استخر می باشد.

در صورتی که جنس این پایه ها و فریم ها از مواد مرغوب و با دوامی مثل آلومنیوم باشد، شما می توانید با خیال راحت به نصب و استفاده از محصول بپردازید و حداقل نگرانی را برای رسیدن آسیب به پایه ها و فریم های آن داشته باشید.

دیکسون در همین راستا پیشنهاد خواندن مقاله زیر را به شما می دهد:

استخر برزنتی خانگی

نحوه نصب و راه اندازی استخر برزنتی

استخر های برزنتی به دلیل شرایطی که دارند نصب و راه اندازی پیچیده ای ندارند و تقریبا هر کسی می تواند آن ها را برای خود نصب کند. استخر های برزنتی یک بدنه کلی دارند و در کنار این بدنه نیز پایه ها و فریم های استخر قرار می گیرند.

برای راه اندازی استخر برزنتی باید با اتصال میان پایه ها و فریم ها با بدنه اصلی استخر آشنا باشید تا به راحتی عملیات نصب را انجام دهید. در ابتدا باید بدنه ی استخر برزنتی خود را در مکان مورد نظر قرار دهید و سپس تلاش کنید تا پایه های موجود در کنار استخر را از درون استخر رد کنید.

بر روی بدنه استخر سوراخ ها و حفره هایی وجود دارد که محل رد شدن این پایه ها می باشند و به سادگی قابل شناسایی هستند. به این نکته توجه داشته باشید که باید پایه ها را به طور صحیح وصل کنید تا در ادامه با نصب پایه های متصل به زمین به این پایه ها از قرار گیری راحت و مناسب استخر خود روی سطح مورد نظرتان مطمئن شوید.

  ارائه دهنده پارچه بزرنت تشک ورزشی

در آخر باید پایه های اتصال به زمین را محکم کنید تا شکل کامل شده و نهایی استخر برزنتی خود را مشاهده کنید. مجموع زمانی که طول می کشد تا مراحل بالا را طی کنید شاید به سی دقیقه نیز نرسد از همین رو شما می توانید هر گاه که بخواهید استخر برزنتی خود را دوباره باز کرده و در مکان و زمان دیگری که به آن احتیاج داشتید دوباره ببندید.

این نوع از استخر ها به دلیل کاربری ای که دارند پمپ تصفیه ندارند و به همین دلیل نیازی به دانستن مراحل پیچیده قرار گیری پمپ تصفیه و ارتباط آن با آب استخر نخواهید داشت.

نحوه نصب و راه اندازی استخر برزنتی

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

فرایند نصب استخر برزنتی

استخر های برزنتی با توجه به ابعاد و کارایی بالایی که دارند یک محصول فوق العاده برای مصارف شما خواهند بود. این استخر ها در عین حال که بسیار کاربردی و راحت مصرف می باشند دارای قیمت بسیار مناسبی نیز هستند که تهیه آن ها را برای شما شیرین تر خواهد کرد.

فرایند نصب و راه اندازی استخر های برزنتی عملیات بسیار ساده ای دارد و قرار دادن چند نگه دارند در فریم و بدنه ی استخر های برزنتی به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید. این نصب سریع و راحت مزیت بسیار بزرگی برای استخر های برزنتی می باشد چرا که شما می توانید آن ها را جا به جا کرده و دوباره در هر جایی که صلاح دیدید آن ها را نصب کنید.

زمانی که برای نصب مجدد این استخر ها نیاز دارید چیزی در حدود 30 دقیقه می باشد که آن هم با گذر زمان قطعا کاهش خواهد یافت. شما با خرید این استخر های باجنس پارچه کانتینری مقرون به صرفه و حتی شاید ارزان می توانید از تمام ویژگی های یک استخر سنتی در کنار یک استخر قابل جا به جایی استفاده کنید و از داشتن آن نهایت لذت را ببرید.