پارچه برزنت ضد آب و آفتاب

کاربرد آلاچیق پارچه ای
کاربرد آلاچیق پارچه ای
27 بهمن 1400
چادر برزنت نسوز کامیون
چادر برزنت نسوز کامیون
2 اسفند 1400
نمایش همه

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب تا چه مدت می تواند دوام داشته باشد؟ هر زمان که خودرو یا کالاها و وسایل و اقلامی نیاز به محافظت از شرایط مختلف آب و هوایی اعم از باران و برف و تگرگ و یا سطح بالایی از رطوبت داشته باشند، پارچه های برزنت ضد آب و ضد آفتاب انتخابی ثابت شده به حساب می آیند.

به این ترتیب خودرو یا محصولات شما که حساس به شرایط نا مساعد جوی هستند، از زنگ زدگی یا نم دیدگی و یا خسارت های بیشتر و خرابی ها در امان می مانند.

اهمیت ضد آب بودن پارچه برزنتی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که پارچه برزنتی به کار رفته در آلاچیق باید داشته باشد، ضد آب بودن است. آلاچیق های پارچه ای عمدتاً در فضای باز نصب می شوند و همیشه در معرض تغییرات ناگهانی آب و هوایی اعم از برف و باران هستند.

انواع مختلف پارچه های برزنت را می توان با آغشته کردن به مواد پلیمری در برابر نفوذ آب مقاوم کرد. پارچه های ترانزیتی ضد آب که به عنوان چادر های ماشین های سنگین از جمله تریلی ها و کامیون ها به کار می روند نیز به عنوان پارچه مورد استفاده در آلاچیق استفاده می شوند.

این پارچه ها در مقایسه با سایر مشمع های برزنتی سنگین تر هستند و ممکن است انعطاف پذیری کم تری داشته باشند. در عوض در برابر نفوذ آب مقاوم تر هستند و این ویژگی می تواند ضعف گفته شده را جبران کند.

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

اهمیت ضد آفتاب بودن پارچه برزنت

پارچه برزنت پی وی سی به میزان خیلی زیادی جلوی اشعه فرا بنفش را می گیرد و می تواند سایه کامل و با کیفیتی را در تابستان گرم برای شما فراهم کند.

پارچه برزنت به دلیل طول عمر بالا، مقاومت در برابر عناصر اسیدی و قلیایی و قابلیت عایقی و توانایی تهویه خوب در سرما و گرما، اولین گزینه خرید برای استفاده در ساختار های پارچه ای است.

در همین رابطه مقاله زیر را بخوانید:

  خرید برزنت نانو در تهران

انواع پارچه برزنت ضد آب

اهمیت ضد آفتاب بودن پارچه برزنت

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب پی وی سی

به طور کلی پارچه پی وی سی بسیار با کیفیت بوده و بهترین و برترین نوع پارچه های برزنتی به شمار می روند. اما اگر بخواهیم استحکام پارچه برزنت پی وی سی را بررسی کنیم، عوامل تاثیر گذار متفاوتی هستند که باید در نظر گرفته شوند.

استحکام مشمع برزنتی پی وی سی به عوامل مختلفی مانند دوخت، وزن پارچه، ضخامت پوشش و میزان بازدارندگی در مقابل اشعه ماورا بنفش بستگی دارد. همه موارد نامبرده شده، استحکام یک پارچه برزنت پی وی سی با کیفیت را تعیین می کنند.

با توجه به آن چه در مورد استحکام پارچه سایبان پی وی سی برزنتی گفته شد، دانش کافی در این زمینه به خرید ارزان ترین پارچه برزنت پی وی سی متناسب با نیاز های شما کمک می کند. یک پارچه برزنت پی وی سی با کیفیت، قوی و با دوام است و از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

بنابراین در کشاورزی، حفاظت صنعتی اقلام و صنعت ساختمان و ساخت و ساز قابل استفاده است. جنس پارچه برزنتی پی وی سی به گونه ای است که در برابر سایش و پارگی بسیار مقاوم می باشد. برزنت های پی وی سی ضد آب بوده و استحکام و مقاومت سایشی بالایی دارند و در صنایع مختلف قابل استفاده هستند.

پارچه برزنت ضد آب و آفتاب پی وی سی
پارچه برزنت ضد آب و آفتاب دو لایه

پارچه های ترانزیتی دو لایه معمولاً پارچه های برزنتی سنگین و با تراکم بالا هستند. چرا که استفاده از تکنیک دو لایه سازی می تواند منجر به افزایش وزن پارچه شود. این پارچه ها 100% ضد آب و مقاوم در برابر باران، باد، برف، رطوبت، آفتاب تند و اشعه ماورا بنفش هستند.

قیمت پارچه ترانزیتی دو لایه نسبت به ویژگی هایی که ارائه می دهد، ارزان و مناسب است و همین باعث شده تا ایده آل برای کمپینگ، دوخت کوله پشتی، رویداد های ورزشی، جشنواره ها، پیک نیک و چادر های ساحلی باشند.

مشمع ترانزیتی دو لایه، بهترین پارچه ترانزیتی ضد آب بوده و هیچ رطوبتی را از خود عبور نمی دهد. به همین دلیل برزنت های دو لایه، تبدیل به پر مصرف ترین پارچه های برزنتی در آب و هوای جوی نا مساعد مثل برف و باران و تگرگ شده اند.

  جنس پارچه سایبان

ضد آب بودن پارچه های ترانزیتی دو لایه باعث شده است تا از آن ها به ویژه در ترمینال ها و بنادر و لنگرگاه ها استفاده شود.

دیکسون در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

استخر برزنتی خانگی

خرید انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از پارچه سرای دیکسون تهیه کنید. برای مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند.

اهمیت سرمایه گذاری روی پارچه های برزنت ضد آب و ضد آفتاب

جذاب ترین جنبه در مورد این پارچه ترانزیتی های ضد آب و ضد آفتاب قابل توجه این است که آن ها یک بازدارنده نور روشن (پرتو UV) دارند که مانع اشباع شدن بافت برزنت توسط اشعه UV می شود.

این چیزی است که برزنت های معمولی به آن نیاز دارند. آفتاب می تواند تقریباً به همه چیز آسیب برساند، از پوست شما گرفته تا مواد تشکیل دهنده بافت برزنت های فوق سنگین.

در صورتی که می خواهید هیچ استرسی ناشی از نور خورشید که به برزنت یا مواد شما آسیب می رساند، وجود نداشته باشد باید به فکر استفاده از چند پارچه برزنت ضد آب و آفتاب سنگین وزن باشید.

آن ها برای مواد شما شبیه سد های خورشیدی هستند و مخرب ترین پرتوهای نور روز را از کالا هایی که سرمایه زیادی را صرف خرید و نگهداری از آن ها کرده اید، دور می کنند.

قیمت پارچه برزنتی ضد آب و ضد آفتاب

نخست باید موارد استفاده را در نظر بگیرید و نیاز های خود را بشناسید. چرا که قیمت پارچه برزنتی ضد آب و مقاوم در برابر آفتاب بر اساس سایز و اندازه و ویژگی هایی که ارائه می دهد، متفاوت خواهد بود.

هم چنین این مشمع های برزنتی در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شوند که این نیز می تواند از عوامل تاثیر گذار بر قیمت مشمع ترانزیتی ضد آب و آفتاب باشد.

به طور کلی اگر نیاز های خود را خوب بشناسید، قادر خواهید بود تا یک پارچه برزنت ضد آب و مقاوم در برابر آفتاب ارزان و در عین حال با کیفیت بخرید.