پارچه مناسب برای سایبان

پارچه برزنت چادر مسافرتی
پارچه برزنت چادر مسافرتی
17 مهر 1397
انواع پارچه های برزنت
انواع پارچه های برزنت
19 مهر 1397
نمایش همه

پارچه مناسب برای سایبان

پارچه مناسب برای سایبان

پارچه مناسب برای سایبان

پارچه مناسب برای سایبان با انتخاب دیکسون

از چه نوع پارچه ای برای پارچه سایبان باید استفاده کرد ؟

انتخاب پارچه مناسب برای سایبان یکی از مهم ترین تصمیماتی است که هنگام خرید یک سایبان پیشرو دارید. نه تنها رنگ یا طرح زیبای آن را باید مد نظر قرار دهید بلکه باید به دنبال پارچه ای باشید که شما را از گرما و تابش خورشید نیز محافظت کند.

اکریلیک – سانبرلا

پارچه اکریلیک عموما به عنوان دارنده استاندارد طلایی پارچه های منزل و تجاری/ بازرگانی شناخته شده است. این پارچه سایبان بسیار مقاوم است و سالها رنگ خود را حفظ میکند.بنابراین می تواند جزو گزینه های انتخاب پارچه مناسب برای سایبان باشد.

پارچه سایبان پلی استر – پاسیفیکا

پارچه پلی استر  غنی در رنگ و لوکس به هنگام لمس کردن است. الیاف اختصاصی این پارچه سایبان رنگ را تا چهار برابر طولانی تر از پلی استر معمولی نگه میدارد. در حالی که سایر خصوصیات مشابه با اکریلیک را با هزینه پایین تر برای شما ایجاد میکند. پاسیفیکا در بیست رنگ جامد استاندارد موجود است.بنابراین می تواند جزو گزینه های انتخاب پارچه مناسب برای سایبان باشد.

تکسیلک – اولفین

پارچه سایبان  تکسیلک یک ماده محیطی مناسب در فضای باز است که درجه بالایی از حفاظت در برابر اشعه UV را ایجاد میکند. این پارچه به اندازه کافی مقاوم در برابر لکه و دوام بالا در برابر سفید کننده  ها و کلرین است، تکسیلک در بیش از صد طرح و الگوی راه راه و … موجود است.بنابراین می تواند جزو گزینه های انتخاب پارچه مناسب برای سایبان باشد.

  نکات مهم در زمان خرید آلاچیق پارچه ای

پلی اتیلن – کلارو

پارچه پلی اتیلن مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی شدید دارد. در حالی که حرارت و اشعه UV  های مضر خورشید را خنثی میکند. کلارو در تعداد محدودی از رنگهای جامد و الگو های بافته شده موجود است.بنابراین می تواند جزو گزینه های انتخاب پارچه مناسب برای سایبان باشد.

برای خرید و مشاوره و سفارش پارچه مناسب برای سایبان میتوانید با دیکسون در ارتباط باشید تا بهترین پارچه سایبان را دارا باشید.