فروشگاه پارچه سقف

انواع برزنت و قیمت آنها
انواع برزنت و قیمت آنها
1 اسفند 1397
پارچه سایبان باید چگونه باشد؟
پارچه سایبان باید چگونه باشد؟
6 اسفند 1397
نمایش همه

فروشگاه پارچه سقف

فروشگاه پارچه سقف

فروشگاه پارچه سقف

فروشگاه پارچه سقف متحرک دیکسون

سقف متحرک پارچه ای:

برای داشتن یک پوشش متحرک داشتن فضائی با شکل هندسی منظم (مستطیل ویا مربع )الزامی است.در صورتی که استخر و یا فضای تحت پوشش دارای شکل هندسی نا منظمی باشد (بیضی-قلوه ای-لوبیا شکل و غیره )می بایست با تغییر در حاشیه اطراف ، آن را درون یک شکل هندسی منظم مستطیل ویا مربع با اضلاعی کاملا موازی وهم تراز محاط نموده و پوشش را بر روی آن بصورت منظم اجرا نمود.

. در صورت نبود چنین امکانی به اجبار بخشهائی از پوشش میتواند بصورت ثابت طراحی گردد
محل ریل گذاری سقف متحرک در حاشیه استخر یک سطح کاملا صاف و تراز باید باشد و نسبت به حاشیه طرف مقابل نیز از نظر ارتفاع تراز گردد.

سازه

تمام سازه پارچه سقف متحرک از جنس پروفیل های متنوع آلومینیومی که برای این منظور خاص در مقاطع مختلف طراحی و تولید شده اند ساخته می شوند. پروفیل های آلومینیومی با آلیاژ ۶۰۶۳ از بلت های استاندارد خارجی و با عملیات سخت کاری ویژه جهت افزایش استحکام سازه و تحمل بار برف سنگین تا بیش از یکصد کیلو گرم بر متر مربع تولید میگردند.ضخامت دیواره پروفیلهای تولید شده از ۲ تا ۵۵ میلیمتر متغیر بوده ودرجه سختی اعمال شده بر آنها در حد ۹۰ برینل می باشد.سازه ساخته شده دارای رنگ آمیزی مخصوص آلومینیوم برای جلوگیری از سیاه شدن وشوره زدن پروفیلها در محیط گرم ومرطوب میباشد. یراق آلات مورد استفاده از قبیل شفتها –واشرها –پیچ و مهره ها از جنس استیل بوده و چرخهای مورد استفاده از جنس مواد تفلون پلی آمید ساخته شده اند. در هیچ قسمت از پوشش متحرک امکان زنگ زدگی وجود ندارد. ریلهای مخصوص آلومینیومی دردو طرف طول استخر و در حاشیه آن بر روی زمین ثابت گردیده و با حرکت چرخهای پلی آمیدی و بلبرینگهای داخل آن حرکت نرم و روانی را برای قطعات متحرک فراهم مینمایند. تعداد قطعات متحرک پوشاننده پارچه سقف با توجه به طول فضای تحت پوشش تعریف میگردد و طول هر کدام از قطعات نیز با توجه به فرم اجرا و ضرورت های لازم میتواند ۲۱۴ ، ۲۲۳ ، ۳۲۴ ، ۴۲۸ سانتیمتر باشد.

سقف پارچه ای

با افزایش تعداد قطعات متحرک تعداد ریلهای مورد نیاز برای حرکت آنها نیز افزایش پیدا کرده وباعث اشغال فضای بیشتری از حاشیه جانبی جهت ریل گذاری خواهد شد. ابعادقطعات متحرک از قبیل ارتفاع دیواره ها و یا قوسها از پیش تعیین شده نبوده و با توجه به نیاز مشتری طراحی و محاسبه میگردد.جهت حرکت قطعات متحرک وسمت جمع شدن آنها بر روی هم با توجه به انتخاب کارفرما میتواند به یک سمت و یا به هر دو سمت مختلف در طول باشد و یا اینکه پوشش متحرک از وسط به سمت طرفین در طول باز گردد که در این صورت از تعداد ریلهای حاشیه و اشغال فضای اضافی کاسته میشود.

  خرید پارچه سقف برای ویلا

با توجه به وزن سبک سازه و ورقهای مورد استفاده در پوشش حرکت دادن آن بسیار آسان بوده و به راحتی توسط یک ویا دو نفر از افراد خانواده قابلیت جابجائی را دارد. در صورت نیاز بصورت اتوماتیک وبا سیستم الکترومکانیکی و با ریموت کنترل نیز میتواند باز و بسته گردد.

پوشش ها

پارچه های سقف  میتواند با توجه به نیاز مشتری به فرمهای مختلف تمام قوس –دیواره دار دو ویا یک طرفه- کوتاه – تکیه گاهی و یا شیب دار سقفی اجرا گردد.با توجه به عرض دهانه پوشش وهم چنین باربرف منطقه و شرایط اقلیمی محیط ، پروفیلهای آلومینیومی تشکیل دهنده سازه اصلی نیزاز نظر ابعاد و ضخامت دیواره ها متفاوت میباشد. بطوری که تا عرض حداکثر ۶/۵ تا ۷ متر از پروفیلهای سایز اول با ابعاد و ضخامتهای مشخص و از عرض ۷ تا حداکثر ۹/۵ متر از پروفیلهای سایز دوم با ابعاد متفاوت و برای عرض بیش از ۹/۵ متر تا و تا حداکثر ۱۲ متر نیزاز پروفیلهای سایز سوم و برای دهانه بیش از ۱۲ متر تا حداکثر ۱۸ متر از پروفیل های سایز چهارم استفاده میگردد .با افزایش عرض پوشش پروفیلها نیز با ابعاد بزرگتر و با مقاومت بالاتری تولید و استفاده میگردند. برای عرضهای بیش از ۱۷ متر سازه های خاص طراحی و اجرا میگردد. با افزایش عرض پوشش و سایز پروفیلها، هزینه اجرا نیزافزایش پیدا خواهد کرد.

 

فروشگاه پارچه سقف

 

توضیحات تکمیلی سقف متحرک

عمر مفید پارچه های پی وی سی:

برحسب نوع پارچه ی مصرفی این عمر متفاوت می باشد اما بین 10 الی 25 سال در شرایط آب و هوایی مختلف و نحوه ی استفاده ی آن میزان عمر مفید پارچه های پی وی سی متغیر است.

این سوال معمولا در ذهن کارفرمایان شکل میگیرد که به عنوان مثال بجای پارچه 900 گرم از پارچه 1100 گرم استفاده شود تا مقاومت پارچه بیشتر شود اما موضوع به این شکل است که نحوه ی محاسبه ی گرماژ پارچه براساس نرمافزار و تحت بارهای وارده محاسبه می گردد و گرماژی که نرم افزار طراحی پارچه برای آن مشخص میکند، ایده آل ترین گزینه برای انتخاب آن است.

  پارچه سقف متحرک محکم و مقاوم

فرآیند طراحی و ساخت سازه های سقف متحرک:

طراحی سازه
طراحی پارچه
طراحی اتصالات
ساخت سازه پارچه و اتصالات

زیرسازی پروژه های سقف متحرک:

در مواردی که تیر یا ستونی در محل وجود نداشته باشد تا از آن برای سازه استفاده کرد نیاز به آهن کشی زیر کار می باشد و ر حالت عادی زیر سازی به عهده ی کارفرماست اما این موضوع جزوی از توافق بین کارفرما و پیمانکار می باشد.

زمان آماده سازی و نصب:

زمان نصب به مولفه هایی مانند محل پروژه و متراژ آن بستگی دارد اما در حالت معمول بین 25 تا 30 روز کاری زمان نیاز است جهت طراحی و اجرای کار

امکانات سقف متحرک:

سبکی سازه
مقاوم در برابر باد های شدید
بدون هیچ گونه پیچ و مهره قابل رویت در اتصالات بین اعضای سازه ای
پارچه ای مقاوم در برابر تابش نور آفتاب با طول عمر تقریبا ۳۰ سال
سازه متشکل از آلومینیوم مقاوم
رنگ پروفیل های به صورت پودری الکترواستاتیک
دارای سیستم روشنایی با انواع مختلف چراغ
قابلیت تحمل بار برف تا ۱۲۰ کیلوگرم بر متر مربع
امکان اجرا تا دهنه ۱۰ متر
دارای سیستم دو ریله بدون درز مابین دو سقف مجزا
مقاوم و طول عمر بالاEpdm لاستیکهای
طراحی شده جهت جمع آوری آب باران و برف و انتقال آن به پایه ستون
امکان تبدیل یک فضای باز به یک فضای نیمه باز در هر زمان دلخواه
کاربرد در فصل های مختلف سال
قابلیت پوشش دیواره های کناری سقف با هر متریال دلخواه
امکان انتخاب هر رنگ دلخواه از کد رال برای پروفیل ها
امکان نصب سنسور های مختلف از جمله سنسور باد و سنسور باران
امکان طراحی سازه برای شهر های مختلف با اقلیم متفاوت

تماس با فروشگاه پارچه سقف متحرک دیکسون

فروشگاه دیکسون ارائه دهنده انواع پارچه برزنت ، پارچه پی وی سی و پارچه سقف به شرکت ها و کارخانه ها آمادگی خود را برای همکاری اعلام میکند. برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.