فروش انواع پارچه های پی وی سی نانو

انتخاب پارچه کانتینری برای کامیون های مسقف
پارچه کانتینری کامیون
20 آذر 1400
مزایای سازه های پوشیده از پارچه برزنت
مزایای سازه پوشیده از پارچه برزنت
27 آذر 1400
نمایش همه

فروش انواع پارچه های پی وی سی نانو

فروش انواع پارچه پی وی سی

فروش انواع پارچه پی وی سی

چرا فروش انواع پارچه پی وی سی تا این حد افزایش پیدا کرده است؟ امروزه فناوری نانو یکی از مطمئن ترین مهارت ها به شمار می رود و طولی نخواهد کشید تا در آینده ای نزدیک به تمام حوزه های صنعت پارچه حاکم شود.

نانو پارچه ها، زیر شاخه ای رو به رشد از فناوری نانو هستند که با طیف وسیعی از ویژگی های جدید قابل استفاده می باشند و لذا تولید و فروش انواع پارچه پی وی سی نانو رو به افزایش است و انتخابی مطمئن، کارآمد و مقرون به صرفه می باشد.

استفاده از پارچه وی پی سی در صنایع مختلف

این نوع از پارچه ها برای لباس، بسته بندی استریل مواد غذایی، پارچه های درمانی، کاربری های صنعتی، ایمنی دریایی و در قایق ها و به ویژه چادر ها و سایبان ها مورد استفاده قرار می گیرند. اخیراً ثابت شده است که می توان از فناوری نانو برای ارتقای کیفیت پارچه بهره برد.

توسعه پارچه برزنت نانو می تواند تولید الیاف و پارچه ها و انواع مختلف آن ها را از نظر سودمندی و کارایی متحول کند. پارچه، بخشی است که در آن فناوری نانو به سرعت در حال رشد است و نقش بسزایی در صنعت ایفا خواهد کرد.

استفاده از پارچه وی پی سی در صنایع مختلف

دستاورد های فناوری نانو در صنعت پارچه

سبک زندگی انسان ها به سرعت در حال تغییر است. نسل جدید بسیار راحت طلب تر از قبل بوده و اقلام، وسایل را کوچک تر و راحت تر برای حمل آسان و هم چنین ارزان تر و ایمن تر می پسندد.

نانو تکنولوژی خواص منحصر به فردی در نساجی و صنعت پارچه ارائه می دهند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دافع آب و روغن
 • خود تمیز شونده
 • ضد باکتری
 • ضد الکتریسیته ساکن
 • محافظ اشعه ماوراء بنفش
 • ضد لک
 • مقاومت شیمیایی بالا
 • کنترل رطوبت
  مزایای استفاده از پارچه PVC

پوشش P.V.C برزنت قوی و منحصر به فرد به کار رفته روی پارچه های پلی استر و بکارگیری فناوری نانو ویژگی های ذکر شده را سهل و ممکن می سازد.

این ویژگی های بدیع نانوتکنولوژی، محققان و دانشمندان را مجذوب خود کرده است و در نتیجه استفاده از فناوری نانو در صنایع پارچه به سرعت در حال افزایش است.

دستاورد های فناوری نانو در صنعت پارچه

از ویژگی های مهم پارچه پی وی سی

تولید و فروش انواع پارچه پی وی سی نانو معمولاً با بکارگیری الیاف طبیعی مانند ابریشم، پنبه و … و هم چنین الیاف مصنوعی مانند نایلون و پلی استر صورت می پذیرد و از نظر سطح ارتقای کیفیت پارچه ویژگی هایی ارائه می دهند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یکدست و یکنواخت
 • مستحکم و با دوام
 • استحکام کششی بالا
 • مقاومت عالی در برابر شرایط جوی مانند رطوبت و باد
 • مقاومت عالی در برابر آتش
 • مقاوم در برابر پارگی
 • مقاوم در برابر چین خوردگی
 • مقاوم در برابر سایش و سوراخ شدن
 • مقاوم در برابر خش دیدگی و …

همچنین این دست از پارچه ها مزایای ویژه ای نسبت به سایر پارچه ها از نظر صرفه جویی در مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و کنترل و ذخیره سازی و عایق بندی دارند.

بنابراین بدیهی است که فناوری نانو و پارچه های پی وی سی نانو جایگاه ویژه ای در صنعت تولید پارچه سایبان و چادر برای خود دست و پا کنند.

از ویژگی های مهم پارچه پی وی سی
سایه ای از جنس آرامش با انتخاب پارچه پی وی سی

پارچه سایبان نانو بسیار خاص بوده و ویژگی های منحصربه فردی به چادر ها و سایبان ها ارائه می دهد.

به طوری که نور خورشید را به سایه ای فوق العاده و خنک برای استراحتی آرام تبدیل کرده و به عنوان یک سیستم سایه انداز بسیار موثر و با فاکتور محافظت از اشعه های آسیب زننده نور عمل می کند.

  نگهداری از پارچه سقف

در جلوگیری از باران های خفیف هیچ چالشی را پیش روی خود نمی بیند و فضای دلپذیری را در پاسیو یا بالکن شما ایجاد می کند و تمام کارهای برشمرده را به طور قابل اعتماد در یک دوره چند ساله انجام می دهد.

پارچه پی وی سی بسیار مرغوب بوده و در برابر پارگی، اشعه های مازاد نور و کثیفی مقاوم است و خرید آن ها می تواند گزینه ای مطمئن و ایده آل باشد.

فروش پارچه های پی وی سی نانو هم چنین در طیف گسترده ای صورت می پذیرد و قابل عرضه می باشد و به بهترین وجه ممکن خواسته های شما را برآورده می سازد.

به روز بودن پارچه های پی وی سی

پارچه های برزنت پی وی سی نانو دارای ویژگی هایی هستند که در ظاهر و عملکرد سایبان یا چادر شما تاثیر گذار است و به شما تجربه لذتی بدیع را می دهد.

همان طور که اشاره شد این پارچه ها مقاوم در برابر طیف ناهنجار نور، پارگی و کثیفی و آب گریز هستند؛ نوع جدیدی از پارچه ها که از ورود کثیفی به الیاف پارچه جلوگیری می کند و تضمین می دهد که با بارش باران بعدی به سادگی و فقط با آب باران شسته شود

پارچه های پی وی سی نانو در رنج وسیعی از رنگ و وزن و طرح در دسترس هستند و به فروش می رسند که با توجه به ویژگی های نامبرده شده در صنایع و کاربرد های متنوعی قابل استفاده می باشند و تضمینی از کیفیت و ویژگی های روز و منحصر به فرد به شما می دهند. در نتیجه انتخاب و خرید پارچه پی وی سی نانو می تواند تصمیمی درست و با اطمینان خاطر باشد.