آلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟

قیمت آلاچیق پارچه ای
قیمت آلاچیق پارچه ای
19 خرداد 1403
انواع آلاچیق پارچه ای
انواع آلاچیق پارچه ای
19 خرداد 1403
نمایش همه

آلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟

آلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟

آلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟

آلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟

آلاچیق پارچه ای پرتابل یا متحرک از جمله سازه های پارچه ای پرکاربرد می باشد که در محیط های روباز از قبیل حیاط، محوطه رستوران و کافه، روف گاردن و حتی در طبیعت و پارک ها مورد استفاده قرار میگیرند.

آلاچیق پارچه ای پرتابل همان طور که از نامش مشخص است، قابل حمل بوده و به آسانی می توان آنها را باز و بسته کرد. دیکسون در ادامه این مطلب نگاه جامعی به این نوع آلاچیق پارچه ای خواهد داشت و ویژگی های انواع مختلف آنها و قیمت و نحوه خرید را بررسی خواهد نمود.

آلاچیق پارچه ای پرتابل چه ویژگی هایی دارد؟

استفاده از فضای باز پارک و حیاط منازل مسکونی و حتی طبیعت به شدت در دنیای امروز مورد توجه قرار گرفته است.

به طوری که به شیوه های مختلف از این محیط ها برای دورهمی و استراحت و نشست های کوتاه استفاده میشود. آلاچیق پارچه ای پرتابل یا متحرک به سازه هایی با بدنه فلزی گفته میشود که روکش پارچه ای مقاوم و ضد آب برای آنها در نظر گرفته میشود.

آلاچیق پارچه ای پرتابل دارای چهار ستون فلزی بوده و سقف آنها به گونه ای طراحی شده است که به صورت آکاردئونی قابل باز و بسته شدن باشد.

علاوه بر بدنه فلزی و پایه های مقاوم، روکش پارچه ای نیز برای آنها در نظر گرفته میشود تا از تابش نور خورشید و بارش باران و برف جلوگیری کنند. از مهم ترین ویژگی های این نوع از آلاچیق پارچه ای پرتابل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • به دلیل استفاده از پایه های فلزی، این سازه ها بسیار مقاوم بوده و وزش شدید باد و برخورد ضربه به آنها منجر به خرابی و شکستگی در بدنه نمیشوند.
  • وزن آلاچیق پارچه ای پرتابل به گونه ای تعیین می گردد که بتوان به آسانی آنها را جا به جا نمود.
  • تنوع در رنگ و جنس پارچه روکش آلاچیق پارچه ای پرتابل بسیار زیاد بوده و متناسب با شرایط محیط می توان گزینه های متعددی را خریداری نمود.
  • پارچه های مورد استفاده در این آلاچیق ها پارچه برزنت و پلی استر بوده و ضد آب و نسوز می باشند.
  • کاربرد این آلاچیق پارچه ای بسیار زیاد بوده و می توان بر روی روف گاردن، محوطه رستوران و کافه و حیاط از آنها استفاده نمود.
  پارچه سازه کششی برای سایبان های بزرگ
آلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟

انواع آلاچیق پارچه ای پرتابل

آلاچیق پارچه ای پرتابل و باز شونده به شدت مورد توجه قرار گرفته اند و به همین دلیل تنوع در آنها نیز زیاد است.

به عنوان مثال ، آلاچیق پارچه ای پرتابل را می توان با توجه به جنس روکش در انواع مختلف معمولی، ضد آب و نسوز تقسیم بندی نمود. نوع معمولی این آلاچیق پارچه ای قیمت ارزانی داشته و استحکام آنها در برابر تابش نور خورشید و بارش برف و باران در سطح پایین تری قرار دارد.

در مقابل، نوع ضد آب و نسوز آنها گران تر بوده و طول عمر و استحکام بسیار زیادی دارند.

در گروه بندی دیگر می توان آنها را با توجه به نوع پایه ها و محل قرار گرفتنشان دسته بندی کرد. بر این اساس دو نوع آلاچیق پارچه ای پرتابل وجود دارد که عبارتند از:

  • آلاچیق پارچه ای با پایه از وسط: همان طور که از نام این نوع مشخص است، پارچه فلزی بسیار مقاوم آنها در مرکز قرار گرفته و روکش روی آنها نصب میشود. این سازه ها برای محیط هایی کاربرد دارد که فضای کمی برای نشستن نیاز دارند.
  • آلاچیق پارچه ای با چهار پایه: بهترین و پرکاربردترین نوع آلاچیق پارچه ای پرتابل دارای چهار پایه فلزی بسیار مقاوم بوده و روکش پارچه ای روی آنها قرار میگیرند.

آلاچیق پارچه ای پرتابل کاملا شبیه به اتاق می باشند و به دلیل استفاده از تعداد بیشتر پایه های فلزی، قیمت و استحکام بالاتری دارند. این نوع از آلاچیق ها به صورت آکاردئونی یا اتوبوسی باز و بسته شده و براحتی می توان در محیط های مختلف آنها را نصب نمود.

اگر درباره ی نصب آلاچیق با سقف پارچه ای نمی دانید با کلیک کردن بر روی لینک می توانید در این زمینه مطالعه کنید.

آلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟
قیمت آلاچیق پارچه ای پرتابل

قیمت آلاچیق پارچه ای پرتابل به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از مهم ترین آنها می توان به جنس روکش اشاره نمود. در برخی از این آلاچیق ها از برزنت های پارچه ای چند لایه با دو روکش پلی استر یا پی وی سی استفاده میشود که منجر به افزایش استحکام آنها خواهد شد.

  تفاوت پارچه برزنت با دیگر پارچه ها

توجه داشته باشید که این نوع پارچه برزنت قیمت بیشتری نسبت به سایر انواع پارچه ها داشته و در مقابل طول عمر و ماندگاری بالاتری دارند.

نوع پایه های مورد استفاده برای این سازه ها و جنس و متریال به کار رفته در آنها تاثیر بسیار زیادی بر قیمت آلاچیق پارچه ای پرتابل دارد.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث میشود تا برخی از این سازه ها با قیمت های ارزان در بازار عرضه شوند، کاهش کیفیت پایه ها می باشد که در نهایت می تواند منجر به کم شدن طول عمر آلاچیق شود.

لازم به ذکر است که قیمت فلزات و برزنت و سایر متریال های مورد استفاده در آلاچیق پارچه ای پرتابل به دلیل وارداتی بودن آنها و سایر فاکتورها، در طول سال تغییر زیادی دارند.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای استعلام قیمت آلاچیق پارچه ای پرتابل یا متحرک با کارشناسان دیکسون تماس بگیرید.

آلاچیق پارچه ای پرآلاچیق پارچه ای پرتابل چیست؟ تابل چیست؟
خرید آلاچیق پارچه ای پرتابل از نمایندگی

برای کاهش هزینه های خرید آلاچیق پارچه ای پرتابل ، یکی از بهترین راهکارها شناسایی نمایندگی های اصلی می باشند. نمایندگی ها نه تنها تنوع زیادی در محصولات دارند، بلکه بدون واسطه و با کمترین سود اجناس را ارائه می دهند.

این مساله مخصوصا برای خرید عمده آلاچیق پارچه ای پرتابل که توسط فروشندگان انجام میشود اهمیت خود را نشان می دهد.

تفاوتی ندارد که قصد خرید یک آلاچیق داشته باشید یا به عنوان فروشنده ، هدف خرید عمده آنها باشد، در هر صورت دیکسون تخفیف ها و شرایط ویژه ای را برایتان فراهم نموده است.

با خرید اینترنتی این محصولات شرایطی فراهم شده است که بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب و با قیمت ارزان و بدون واسطه در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش دیکسون تماس گرفته و مشاوره رایگان قبل از خرید دریافت نمایید.