پارچه سایبان

پارچه برزنت
پارچه برزنت
7 بهمن 1396
نمایش همه

پارچه سایبان

پارچه سایبان

پارچه سایبان

پارچه سایبان

دیکسون به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده پارچه سایبان برقی در ایران و دارا بودن بیش از 350 نماینده فعال پارچه سایبان در کشور بزرگترین مجموعه تولید، عرضه و خدمات پس از فروش پارچه سایبان را به عهده دارد.

تمامی محصولات این شرکت از پارچه برزنت با دوام و استحکام بالا با عمر بسیار زیاد ساخته می شود.

پارچه سایبان در پارکینگ های رو باز  ، حیاط منازل، محل بار گیری و تخلیه بار در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها و بستنی فروشی های بیرون بر ، فروشگاه ها مورد استفاده می باشد.

پارچه سایبان قابل استفاده در انواع سایبان برقی در کنار استخرها ، وسط ویلاها و کنار زمینهای بازی ( دو طرفه ها)، روی پنجره و سردرب مغازه ها (یکطرفه ها) جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به ویترین مغازه ها و جلوگیری از بارش باران کاربرد دارد.

پارچه سایبان مناسب برای انواع سازه ها

چه نوع پارچه ای برای سایبان ها مناسب می باشد؟ بهتر است به این نکته اشاره کنیم که پارچه سایبان در انواع مختلفی تولید می شود که شما می توانید آن را با توجه به نیازهایی که دارید خریداری کنید. در زیر می توانید با انواع پارچه سایبان آشنا شوید:

پارچه برزنت: پارچه برزنت یکی از انواع پارچه است که برای سایبان ها و سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

البته ناگفته نماند که این پارچه خودش در انواع مختلفی تولید می شود که شامل پارچه برزنت مشمع کانتینری، پارچه برزنت نانو، پارچه برزنت نایلونی و… می باشد. این پارچه همچنین جز پارچه های نسوز و ضد آب به شمار می رود.

  انتخاب درست پارچه سایبان

پارچه کانتینری: پارچه کانتینری یکی دیگر از انواع پارچه ها است که شما می توانید از آن برای سازه های مختلفی استفاده کنید. این پارچه نیز ضد آب و نسوز می باشد.

پارچه ترانزیتی: از پارچه ترانزیتی بیشتر برای سازه چادری و سازه های کششی استفاده می کنند. این پارچه ها مانند پارچه برزنت از طرفدار بسیار زیادی برخوردار می باشد.

پارچه سایبان - پارچه کانتینری

پارچه سایبان چه تاثیری بر روی سازه دارد؟

چرا باید به پارچه سایبانی که خریداری می کنیم توجه داشته باشیم؟ اگر به یک سازه چادری نگاه کنید متوجه می شوید که این پوشش این سازه بیشترین کاربرد را دارد.

پس انتخاب پوشش برای این سازه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن دقت داشت. پوششی که برای این نوع سازه ها در نظر گرفته می شود از جنس پارچه است!

پس باید پارچه ای که انتخاب می کنید چه از نظر قیمت، کیفیت، طرح و رنگ مناسب باشد تا افراد بتوانند از سازه شما رضایت کافی را داشته باشند.

پارچه سایبان - برزنت
خرید اینترنتی پارچه سایبان

همانطور که در بالا اشاره شد کیفیت پارچه سایبان اهمیت زیادی دارد اما این که پارچه موردنظر را از کجا خریداری کنیم هم اهمیت زیادی دارد. پس برای این که بتوانید در این زمینه به مشکلی برنخورید می توانید شرکت دیکسون را برای خرید انتخاب کنید.

خرید اینترنتی یکی از بهترین روش ها است که شما می توانید با اطمینان بیشتری خرید کنید. برای این کار کافیست تا بر روی لینک زیر کلیک کرده و با کارشناسان دیکسون در ارتباط باشید و بهترین پارچه را با قیمت مناسب خریداری کنید.

  سایبان پارچه ای مدرن چیست؟