دلایل خرید سازه پارچه ای

قیمت سازه کششی
قیمت سازه کششی
13 تیر 1400
خرید پارچه برزنت کانتینری اصفهان
خرید پارچه کانتینری در اصفهان
20 تیر 1400
نمایش همه

دلایل خرید سازه پارچه ای

دلایل خرید سازه پارچه ای

دلایل خرید سازه پارچه ای

دلایل خرید سازه پارچه ای را بشناسید!

دلایل خرید سازه پارچه ای را بشناسید تا بتوانید با اطمینان بیشتری خرید این سازه را انجام بدهید. اولین دلیلی که باید برای خرید سازه پارچه ای به آن اشاره کنیم این است که در فضایی که شما بخواهید کاربرد دارد.

سازه پارچه ای را از صنعت معدنکاری تا قطب شمال و و جنوب به راحتی می توانید استفاده کنید. شما می توانید از این محصول به راحتی برای تامین سرپناه و لذت بردن از محیط استفاده کنید.

البته باید بگوییم برای این که بیشترین لذت را از این سازه ببرید باید به پارچه ای که خریداری می کنید توجه ویژه ای داشته باشید. اگر پارچه ای مناسب را برای سازه پارچه ای انتخاب کنید می توانید از مزیت هایی که در زیر گفته می شود بهره مند شوید:

 • توانایی تحمل وزن سنگین
 • زمان ساخت کوتاه مدت
 • صرفه جویی در انرژی
 • مقاوم در برابر بادهای شدید
 • تطبیق پذیر با هر محیطی
 • مقاوم در برابر بارش برف و باران
دلایل خرید سازه پارچه ای

تطبیق پذیری کامل با محیط به کمک سازه پارچه ای

یکی از ویژگی هایی که سازه چادری دارند این است که می توانند به طور کامل با محیط مورد نظر شما هماهنگ شوند و شکل ظاهری محیطی که در آن جا استفاده می شود را به طور کل تغییر بدهد.

این محصول دارای تنوع در طرح ، رنگ و اندازه های مختلف می باشد پس یکی از دلایل خرید سازه پارچه ای همین مورد است! در بالا اشاره شد که در خرید پارچه ی مورد نظر برای سازه پارچه ای باید دقت زیادی را به خرج بدهید چرا که می تواند در دکوراسیون محیط نقش پررنگی را ایفا کند.

  خرید پارچه برزنت در تبریز

پارچه برزنت ، پارچه کانتینری ، پارچه ترانزیتی در این زمینه بهترین انتخاب برای شما خواهند بود چرا که می توانند به سازه پارچه ای شما شکل بهتری بدهند در ادامه سازه مورد نظر تطبیق پذیری بالایی را با محیط داشته باشد. در محیط های زیر بدون نگرانی می توانید از سازه پارچه ای استفاده کنید:

 • مناسب برای ساختمان های اداری
 • مناسب برای ساختمان های مسکونی
 • مناسب برای اردوگاه ها
 • مناسب برای پارکینگ ها
 • مناسب برای آشیانه های سیار
 • و…

مطالب پیشنهادی:

قیمت سازه کششی

مزایای منحصر بفرد نصب سازه پارچه ای

دلایل خرید سازه پارچه ای

انتخاب پارچه مناسب برای سازه پارچه ای

پارچه ای که انتخاب می کنید برای سازه غشایی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که پارچه مهمترین بخش یک سازه را تشکیل می دهد.

اگر پارچه ای را برای سازه پارچه ای خود انتخاب کرده باشید که کیفیت بالایی ندارد نمی تواند قطعا برای شما مفید باشد! در زیر با انواع پارچه های مناسب برای سازه چادر بیشتر آشنا شوید:

پارچه برزنتپارچه برزنت یکی از محبوب ترین پارچه ها برای سازه چادری است. این نوع پارچه در انواع مختلفی تولید می شود که ضد آب ، ضد اشتعال هستند.

پارچه کانتینری: یکی از انواع پارچه برزنت ، پارچه های کانتینری هستند! این پارچه نیز ضد آب و ضد اشتعال هستند و می توانند گزینه ی مناسبی برای پارچه ها به حساب بیاید.

پارچه ترانزیتی: پارچه ترانزیتی یکی دیگر از انواع پارچه ها می باشد که می توانید از آن استفاده کنید. این پارچه ها انتخاب مناسبی برای شما هستند تا نیازهای شما را به راحتی برطرف کنند.

  پارچه مناسب سقف سایبان

در همین رابطه بخوانید:

چگونگی طراحی سازه پارچه ای

نکات جالب درباره ی پارچه کانتینری که باید بدانید!

دلایل خرید سازه پارچه ای
استفاده کامل از فضا با انتخاب سازه پارچه ای

زمانی که از آلاچیق پارچه ای یا هر محصول دیگری استفاده کنید شما فضای زیادی را برای چهارچوب آن باید در نظر داشته باشید. اما سازه پارچه ای نیازی به چهارچوب بزرگ ندارد چرا که سازه پارچه ای تنها یک پایه نیاز دارد که وسط سازه قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید از دیگر بخش های دیگر سازه استفاده کنید و خب این در واقع به معنی استفاده بهینه از فضا! چی از این بهتر می تواند برای شما باشد!

سفارش سازه پارچه ای در کیفیت بالا

برای سفارش سازه پارچه ای با بهترین پارچه می توانید با تیم حرفه ای دیکسون در ارتباط باشید. تیم حرفه ای ما با ارائه بهترین پارچه ها آماده انجام کلیه سفارشات شما می باشد. بر روی لینک زیر کلیک کنید و با با ما در این زمینه در ارتباط باشید.